2Slim Anticellulite je nový vylepšený produkt, který bojuje proti celulitidě. Je obohacen o vitamíny a minerály a obsahuje pouze přírodní složky. Tento produkt obsahuje jedinečnou směs bylin. Prodává se v 300 mg lahvičkách a užívá se orálně.

Sedavý životní styl, nezdravé stravování, různé chronické nemoci a stárnutí spouštějí v těle procesy, které později vedou k celulitidě. Efektivita 2Slim spočívá v tom, že ovlivňuje tyto vnitřní procesy. Když odstraníte vnitřní příčiny, vnější negativní projevy poškození pleti také zmizí.

Tento produkt je určen pro všechny lidi, kteří chtějí mít krásnou pleť a zlepšit své celkové zdraví.

Účinky 2Slim Anticellulite jsou velmi prospěšné:

8967967876

 1. Eliminace procesů, které způsobují vznik celulitidy v těle,
 2. Příznivý vliv na tukové buňky,
 3. Normalizace fyziologických procesů,
 4. Stimulace regenerace kožních buněk,
 5. Očištění těla od toxinů, odpadních látek a cholesterolu,
 6. Obnovení funkce štítné žlázy a jater,
 7. Silné antioxidační účinky,
 8. Stimulace syntézy kolagenu v pleti,
 9. Zlepšení mikrocirkulace krve v kůži,
 10. Obnova kožních buněk a ochranné funkce kůže,
 11. Zmírnění ztráty tekutin,
 12. Protizánětlivé účinky,
 13. Efektivní boj proti celulitidě a podpora hubnutí.

Léčit kůži zvenčí bohužel nestačí k tomu, abyste se efektivně zbavili celulitidy. Masáže a speciální krémy a přípravky proti celulitidě jsou prospěšné a někdy i nutné, ale nejdůležitější je vždy odstranit příčinu celulitidy. Pleť je komplexní tělesný orgán, který zabírá spoustu místa a skládá se ze tří vrstev. Každá vrstva má své specifické funkce. Tukové buňky a pojivové tkáně v pleti tvoří vlákna, která plet dodávají elasticitu a pevnost. Faktem je, že všechny tělesné systémy jsou propojené a fungují společně, takže jakýkoli problém uvnitř 765786888těla může způsobit přílišné ukládání tukových buněk a přispět tak k rozvoji celulitidy. Proto je pro odstranění celulitidy důležité normalizovat všechny tělesné funkce.

Proto jsme vyvinuli přípravek 2Slim Anticellulite. Jeho účinnost prokázalo již mnoho odborníků a má také pozitivní recenze od uživatelů. Pochopitelně je také důležité cvičit a jíst zdravou stravu a dostatečně spát, jinak se vám nepodaří dosáhnout zdravého a krásného těla.

Složení 2Slim

 1. Extrakt z přesličky – podporuje regeneraci buněk, odstraňuje z těla přebytečné tekutiny a má skvělé antioxidační účinky. Kromě toho účinkuje jako diuretikum.
 2. Extrakt z jehlice – má diuretické účinky. V kombinaci s extraktem z přesličky odvádí z těla přebytečné tekutiny a odstraňuje celulitidu.
 3. Třezalka – normalizuje tělesné funkce a má antibakteriální účinky.
 4. Haberlea rodopská – tato rostlina je známá svými účinky na posilování kůže a zlepšování její elasticity. Zlepšuje funkce jater, které v těle odpovídají za odstraňování toxinů. Kromě toho syntetizuje bílkoviny (což jsou hlavní stavební prvky buněk). Normalizuje funkci štítné žlázy. Když tato žláza nefunguje správně, může to vést k hormonálním poruchám a k rozvoji celulitidy. Tato bylina má také silné antioxidační účinky.
 5. Speciálně vybraná směs minerálů, vitamínů, fytoestrogenů, flavonoidů a mastných kyselin – tyto látky pleť osvěžují a hydratují, regulují metabolismus tuků, zlepšují krevní oběh, podporují obnovu epidermu, usnadňují tvorbu kolagenu a elastinu, chrání pleť před předčasným stárnutím a záněty, ulevují od alergií a dodávají pleti mladistvý vzhled.

Pokyny k používání

Můžete si zvolit ze 3 možných kůr:

 1. Berte přípravek 3x denně 10 dní – vždy rozmíchejte 10 ml 2Slim Anticellulite ve sklenici vody,
 2. Berte přípravek 2x denně 15 dní – vždy rozmíchejte 20 ml 2Slim Anticellulite ve sklenici vody,
 3. Berte přípravek jednou denně 30 dní – vždy rozmíchejte 10 ml 2Slim Anticellulite ve sklenici vody.

Tento přípravek by se měl užívat před jídlem. Nedoporučujeme překračovat doporučovanou denní dávku.

Kontraindikace 87687888

 • Alergie na některou ze složek přípravku
 • Těhotenství nebo kojení
 • Onemocnění ledvin
 • Chronické onemocnění v akutní fázi

2Slim Anticellulite má podle výrobce okamžitý účinek. Je vhodný pro lidi všech věkových skupin (kromě mladistvé pod 18 let). Tento produkt je bezpečný a hypoalergenní. Podle odborníků pomůže odstranit celulitidu zhruba po měsíci užívání u 95% lidí i v těžkých případech.