Vypadají vaše vlasy neustále bezchybně a atraktivně? Pokud vám vlasy hodně vypadávají a máte je bez života a lesku, je na čase zahájit regenerační kůru.

Bliss Hair Home System je maska pro zrychlení růstu a regeneraci vlasů, která vám dodá hustější, objemnější a lesklejší vlasy. Bliss Hair je vhodný pro všechny typy vlasů a obsahuje vitamíny.

Bez ohledu na příčinu padání vlasů tento užitečný komplex dodá vlasům zdraví a sílu. Už za 2 týdny budete mít krásné vlasy, ze kterých nikdo nespustí oči. Řídnoucí plochy na pokožce hlavy se zaplní novými vlasy. Vaše vlasy budou na slunci zářit a odrážet jeho světlo. Tento 100% přírodní produkt vám umožní vyhnout se vypadávání vlasů.

Co je Bliss Hair maska pro růst vlasů?

Tato nová maska na vlasy je skutečně nepostradatelná pro každého, kdo chce zlepšit svůj vzhled a posílit své osobní kouzlo. Komplex esenciálních složek pomáhá obnovovat vlasová vlákna. Problémy s alopecií mohou postihnout každého. Znečištění prostředí a produkty s obsahem škodlivých látek poškozují pokožku hlavy. Vlasy bez života a roztřepené konečky mají neblahý vliv na váš celkový vzhled.

Výhody masky Bliss Hair:

 • Stimuluje růst vlasů
 • Regeneruje vlasy a dodává jim energii od kořínků až ke konečkům
 • Obnovuje vlasové cibulky
 • Seženete ji za dostupnou cenu

Jedna dvoutýdenní kůra vám pomůže obnovit přirozený lesk a jemnost vlasů. Mnoho klientů po celém světě se již přesvědčilo, že tato maska poskytuje úžasné výsledky.

Bliss Hair Mask je nejpopulárnější produkt na světě.

Jak Bliss Hair Mask funguje?

Zkušení trichologové doporučují používat tento nový produkt pro zrychlení růstu vlasů v pohodlí domova. Tato maska obnoví vzhled roztřepených konečků a poškozených vlasových vláken.

Bliss Hair Mask byla klinicky testována a bylo potvrzeno, že pomáhá předcházet plešatění a alopecii.

Tato maska funguje rychle a efektivně:

 • Dodává vlasům lesk a zároveň je posiluje
 • Stimuluje růst vlasů
 • Zanechává vlasy zářivé a jemné
 • Předchází roztřepeným konečkům
 • Zmírňuje vypadávání vlasů

Pokud chcete vyřešit problém s vypadáváním vlasům, trichologové doporučují jíst správné vitamíny. Bliss Hair Mask poskytuje vlasům výživu. Používejte pouze kartáče z přírodních štětin a při mytí vlasů si důkladně masírujte pokožku hlavy.

Snažte se co nejméně používat fén a nechoďte na slunce bez klobouku. Pokud chcete zabránit vypadávání vlasů, musíte zmírnit svůj stres a žít zdravým životním stylem.

Jaké ingredience najdete v Bliss Hair Mask pro růst vlasů?

Klinické testy prokázaly, že je tento inovativní produkt bezpečný. Obsahuje několik nezbytných ingrediencí, které jsou potřeba pro dosažení nejlepších výsledků u křehkých a poškozených vlasů.

Mezi jedinečné ingredience obsažené v Bliss Hair patří:

 • Bobkový olej
 • Stemoxydin
 • Olej z černého pepře
 • Petrklíčový olej

Petrklíč vyživuje kořínky vlasů díky kyselině gamma linoleové a omega-3 mastným kyselinám. Kromě toho revitalizuje pokožku hlavy a vyživuje vlasové cibulky. Černý pepř stimuluje růst vlasů tím, že zlepšuje krevní oběh.

Tato účinná látka se často přidává do produktů na vlasy. Stemoxydin spouští rozvoj nových kmenových buněk a urychluje růstové cykly vlasových váčků.

Bobkový olej pomáhá regenerovat poškozenou strukturu vlasů a předchází vzniku lupů a zároveň posiluje vlasová vlákna.

Už za tři týdny dosáhnete viditelných výsledků. Každý sní o tom, že bude mít krásnější, hustější a zdravější vlasy!