Mnoho žen je nespokojených se svojí figurou a často jde zejména o poprsí. Většina žen si stěžuje na to, že jsou jejich prsa příliš malá. Služby plastických chirurgů jsou velmi drahé, takže se ženy snaží najít nějaký kvalitní krém na zvětšení poprsí. Jedním z takových produktů je krém Bust-full cream, který je populární v mnoha zemích včetně České republiky. Když si koupíte tento krém, podaří se vám zvětšit poprsí bezpečně a přirozeně.

Co je to krém Bust-full cream: ingredience

Tento jedinečný krém zvětšuje objem poprsí a zlepšuje jeho elasticitu a také prsa pozvedává. Tyto účinky zajištují čtyři základní složky krému Bust-full cream:

 • Extrakt z kořene rostliny Pueraria mirifica;
 • Deoxymiroestrol;
 • Esenciální růžový olej.

Tento krém prošel mnoha klinickými testy u odborníků v různých zemích. Tisíce žen všech věkových kategorií potvrdily, že krém skutečně funguje.

Účinky složek tohoto krému

Pueraria mirifica – tato rostlina je velmi prospěšná a používá se pro léčbu mnoha onemocnění, včetně alergie. Ve složení krému Bust-full cream tato ingredience poskytuje výživu a chrání kůži.

Deoxymiroestrol se považuje za bylinný ekvivalent estrogenu – ženského pohlavního hormonu. Tato látka přispívá k regeneraci a růstu prsní tkáně. Jde o velmi účinnou složku krému.

Esenciální růžový olej – složka mnoha různých krémů, která zlepšuje elasticitu a pevnost pleti. Tento účinný olej vyhlazuje strie na prsou a pomáhá předcházet vzniku nových strií.

Výrobce tohoto krému tvrdí, že kombinace těchto složek zajistí postupné zvětšení poprsí během 3-4 týdnů. Krém vašemu poprsí také dodá elasticitu, zlepší vzhled dekoltu a 95% žen, které si ho objednaly, poskytly pozitivní zpětnou vazbu a dosáhly požadovaných výsledků.

Pokyny k používání krému Bust-full cream

Je potřeba tento krém nanášet každé ráno a každý večer na čistou a suchou pleť.

Zde jsou pokyny:

 • krém nanášejte na poprsí a vtírejte si ho do kůže masážními pohyby, dokud se neabsorbuje. Začněte pod spodní vnější částí prsu a masírujte jej 5-10 minut,
 • potom stejný postup zopakujte i s druhým prsem,
 • nakonec si krouživými pohyby masírujte obě prsa podél jejich kontury, začněte odspodu a pokračujte směrem nahoru.

Maximálního účinku dosáhnete pouze při každodennímpoužívání. První výsledky budou viditelné po 10-14 dnech.

Výsledky používání

Díky tomuto 100% přírodnímu produktu bude vaše poprsí o 2-3 čísla větší.

Bust-full cream je naprosto bezpečný. Brzy vizuálně zaznamenáte:

 • zlepšení kvality kůže;
 • zlepšení elasticity a plnosti poprsí;
 • vymizení strií.

Ženy tvrdí, že po skončení kůry s tímto krémem už nemusejí nosit podprsenky.

Výhody používání

Zhruba o měsíc později:

 • pleť v dekoltu bude viditelně pevnější a plnější;
 • objem poprsí se zvětší o 1 nebo dokonce dvě velikosti;
 • poprsí bude mít hezký a rovnoměrný tvar.

Tento krém přirozeně pozvedne poprsí, čímž zmírní příznaky povislých prsou způsobené cvičením nebo operací. Výrobce garantuje naprostou bezpečnost a vysokou účinnost tohoto produktu. Výsledky nezávisí na barvě pleti ani na věku. Účinky krému jsou jemné, šetrné a neovlivňují hormonální systém.

Kritéria pro výběr krému na zvětšení poprsí

I ženy, které mají dokonalé poprsí, by o svá prsa měly pečovat. S postupem věku se zpomaluje metabolismus, což vede k narušení kvality kůže. Poprsí je povislé a začnou se objevovat strie a pigmentové skvrny.

Krémy na poprsí se dělí podle složení na krémy, které jsou stoprocentně přírodní a na krémy, které obsahují hormony. Při výběru krému byste měli vzít v úvahu požadovaný výsledek, váš zdravotní stav a také obnos, který jste ochotní za krém zaplatit. S výběrem správného krému vám může pomoci odborník.

Léky s obsahem hormonů většinou obsahují syntetický estrogen. Velikost mléčných žláz závisí na hladině tohoto hormonu. Můžete dosáhnout skvělých výsledků, ale tyto krémy mají kontraindikace. Přebytečný estrogen může způsobit rozvoj nádorů, včetně těch maligních.

Pokud krém obsahuje pouze přírodní ingredience, pomáhá tělu aktivovat produkci elastinu a kolagenu. Další výhodou je hydratace pleti a protizánětlivý účinek. Když budete používat produkty tohoto typu, vaše poprsí bude vypadat stále skvěle.

Při výběru přírodního produktu musíte vzít v úvahu následující čtyři faktory:

 • složení;
 • konzistenci;
 • vůni;
 • absorpční schopnost.

Krém Bust-full cream obsahuje pouze přírodní ingredience, má příjemnou vůni a dobře se absorbuje. Když ho zkombinujete s hydromasážní a sprchováním se střídavou teplotou, dosáhnete skvělých výsledků.