Krém na zvětšení poprsí Bustural poskytuje dlouhodobý účinek podobný push-up podprsenkám jednou provždy. 95% uživatelek potvrdilo, že tento produkt skutečně funguje. Výsledky jsou viditelné už po 2-4 týdnech.

Co je to Bustural?

Bustural je krém na zvětšení poprsí z výtažky z rostlin, oleji a roztokem Volufiline™. Volufiline™ je přírodní rostlinný extrakt z Gardenia Asiatica, který se v medicíně používal už od pradávna. Tento krém je určen pro ženy všech věkových kategorií a můžete ho používat i po kojení.

Účinky tohoto produktu

Krém Bustural má následující účinky:

  • Zvětšení poprsí
  • Odolnost vůči projevům stárnutí
  • Posílení a pozvednutí poprsí
  • Zlepšení kontur a tvaru poprsí
  • Hydratace a zjemnění kůže prsou

Aktivní ingredience87686575

Tento krém obsahuje pomerančový olej, který se za studena lisuje z kůry sladkých a kyselých pomerančů, který má zázračné léčivé účinky. Stimuluje syntézu kolagenu a podporuje a posiluje pojivové tkáně. Kromě toho pomerančový olej také bojuje proti stárnutí a zpevňuje pleť, takže je nepostradatelnou součástí mnoha produktů pro péči o pleť.

Hroznový olej je další důležitou složkou tohoto krému. Je bohatý na kyselinu linoleovou a rychle se absorbuje do pleti a ihned ji hydratuje. Hroznový olej je známý také svými antioxidačními a výživnými účinky takže se často používá v lékařství. Tato ingredience stimuluje regeneraci tkání a pomáhá zpevňovat pleť.

Třešňový olej je také silným antioxidantem, který pokožce dodává hydrataci.

Jak se krém Bustural používábustural czech

Používání tohoto krému je velmi jednoduché. Nanášejte krém dvakrát denně na čistou a hydratovanou pleť. Jemně ho vmasírujte do pravého prsa, dokud se neabsorbuje do pleti (zhruba 5-10 minut). Potom ho naneste na levé prso a celý postup zopakujte. Nejlepší výsledky zaznamenáte během dvou měsíců, ale první výsledky uvidíte už za 2-4 týdny.

Účinnost

Volufiline™ byl klinicky testován a ukázalo se, že zvyšuje množství tukových buněk v prsou o 8%. Pokud vám to nestačí, s krémem Bustural můžete získat ještě více. Když ho budete používat pravidelně, výrazně se vám zlepší kontury pleti a vaše poprsí bude krásnější a pevnější. Ve srovnání s jinými metodami zvětšení poprsí, jako jsou pilulky a prsní implantáty, se tento krém nanáší na pleť a není zdraví škodlivý.

Výrobci tohoto krému provedli speciální experiment, aby dokázali jeho účinnost. 30 žen ve věku od 18 do 35 let, které měly různé tvary a velikosti poprsí, tento krém používaly dvakrát denně 56 dní. O měsíc později množství tukových buněk v prsou u testovaných žen vzrostlo v průměru o 1.4%, maximum bylo 6.6% (u 8 žen). Po skončení experimentu měly některé ženy o 8.5% tukových buněk v prsou více. Průměrně všechny ženy dosáhly změny 2.2%.

SHUTTER_520970029_Huge

Bustural prošel testy mezinárodních zdravotnických organizací ve 14 zemích. Opravdu funguje? Recenze tisíců žen, které ho vyzkoušely, jsou toho důkazem. 95% žen potvrzuje jeho účinnost. Některé ženy uvádějí pozvednutí poprsí, jiné zaznamenaly výrazné zvětšení, některé ženy si zase všimly změny kontur a tvaru svých prsou. Nejpozitivnější ohlasy přicházejí od zákaznic, které díky krému dosáhly všech těchto změn. Ženy, které si objednaly krém Bustural mají nyní krásné poprsí a cítí se přitažlivě.