Cytoforte Česká republika co je, cena, koupit: zbavte se cystitidy navždy

Co je kapsle CytoForte proti cystitidě

První lék, který léčí všechny formy chronické cystitidy.

Cystitida není „nastydnutí“!cytoforte proti cystitidě

Každá 4. česká žena trpí chronickou cystitidou. To je nejčastější onemocnění močových cest. Nepohodlí a pálení při močení, řezavé bolesti v břiše, časté návštěvy toalety, nepříjemné pachy – mnoho žen si na tyto příznaky zvyklo a “léčí“ je pouze léky proti bolesti. Považují je za pouhé nastydnutí …

Ale chronická cystitida není spojena s nachlazením. Je nebezpečnější, než si myslíte. Nejčastější komplikací jsou pyelonefritida, uretritida, urolitiáza. Ve zvláště pokročilých formách cystitida končí sepsí močového měchýře.

Dříve byla cystitida léčena antibiotiky. Ty jsou však bezmocné proti střevním bakteriím – hlavní příčinou onemocnění. Po ošetření se mikroorganismy znovu dostanou do kůže perinea, pak do uretry a dále do močového měchýře, což způsobuje sekundární zánět.

Cyto Forte – moderní alternativa antibiotik. Cytoforte ingredience

Cyto Forte žádná „chemie“. Pouze rostlinné složky

Účinná látka – brusinkový extrakt

 • organické kyseliny – ničí bakterie ve střevech, ledvinách, močovém měchýři a močových cestách;
 • triterpenoidy – zmírňují zánět;
 • flavonoidy – snižují propustnost cév;
 • pektiny – pomáhají očistit tělo.
 • kyselina benzoová – má protizánětlivé a antibakteriální účinky.

kapsle cytoforteVzorec byl vynalezen a patentován týmem nejlepších farmaceutů Evropy a USA, kteří se specializují na urologii, fytoterapii a tvorbu alternativních antibiotik.

Určeno pro ženy ve věku 18-50 let, s přihlédnutím k anatomickým a fyziologickým rysům.

Dávkování složek odpovídá standardu. GMP3. Jedná se o mezinárodní regulační dokument, který stanoví pravidla produkce a kontroly kvality léčiv. Suroviny Cyto forte podléhají dvojité kontrole kvality u polských, bulharských a španělských rostlin.

Každá tableta Cytoforte:

 • zabraňuje navázání bakterií na urotheliové buňky;
 • deformuje buňky patogenních mikroorganismů;
 • poškozuje buněčné membrány bakterií a blokuje jejich syntézu;
 • zabraňuje tvorbě bakteriálních biofilmů;
 • podporuje přirozené vylučování škodlivých bakterií spolu s močí.

Při dlouhodobém používání (více než 2-3 týdny):

 • ovlivňuje kyselost moči; norma je kyselá (pH = 7);
 • interferuje s reinfekcí močových cest;
 • zvyšuje odolnost organismu vůči urogenitálním infekcím.

Jak užívat Cyto Forte

 • Léčebný kurz: 1 tableta 2x denně
 • Společně s antibiotiky: 1,5 tablety 2x denně
 • Během zostření problémů: 2 tablety 2x denně
 • Jako prevence: 1 tableta jednou denně

Doporučit nejlepšími lékaři – urology

cytoforte diskuzeJiřina Kulhánková, urolog, PhD, praxe – 18 let:

Bývala jsem skeptická vůči novým přípravkům na farmaceutickém trhu. Evropská statistika zotavení s pomocí Cyto forte mě však příjemně překvapila. Konečně máme přípravek, který nezastavuje pouze akutní stavy cystitidy, ale zcela odstraní onemocnění, které bylo dříve považováno za chronické.

cytoforte koupitKovalčíková Lenka, urogynekoložka, praxe 12 let:

Při intersticiální a radiační cystitidě cyto forte snižuje bolest a snižujefrekvenci močení. Pokud hovoříme o chronické bakteriální recidivující cystitidě – zde můžeme očekávat snížení četnosti relapsů nebo jejich vymizení. Výhodou oproti tradičním léčebným režimům na cystitidu je možnost profylaktického podávání. Po 1-2 profylaktických kurzech je riziko primární nebo recidivující cystitidy 78%.

Recenze pacientů

cytoforte prodejMarie Miloševcová, 44 let:

Před rokem jsem se koupala v chladné řece a chytila jsem ​​cystitidu. Ta bolest bylaa hrozná, nedalo se ani jít na záchod, přestávky mezi záchvaty byly – 2-3 týdny. Nemohu užívat antibiotika, protože mám problémy s játry. Proto mi lékař opakovaně předepisoval analgetika, která, i když zmírnily bolest, nevyléčily nemoc. Objednala jsem si Cyto Forte na internetu, využívala ho a po cystitidě není ani stopy. Jsem úplně zdravá

cytoforte lékárnaKateřina Voděnková, 19 let:

Od dospívání jsem měl cystitaidu. Stačilo být v koupelně déle než obvykle, nebo vyrazit v chladném počasí nedotatečně oblečená, a večer jsem měla bolesti, křeče a jiné „radosti“. Obíhala jem doktory a máma byla zoufalá. Pak nastoupit nový dětský lékař. Řekl, že tato nemoc je stále léčena starými metodami a je dobré, žeještě nemám žádné komplikace. Napsal mi cyto forte pilulky – přírodní, s brusinkovým extraktem. Žádné záchvaty po dobu 4 měsíců!

cytoforte vedlejší účinkyJana Zemská, 36 let:

Před Cyto forte jsem se snažila léčit cystitidu lidovými prostředky: bobkový list, teplé lázně atd. Ale s každým záchvatem to bylo horší a horší. Šla jsem k lékaři, předepsal antibiotika. Jako výsledek jsem si zkazila žaludek. Kamarádka s podobným problémem mi řekla o Cyto forte. Není to žádná chemie. Byla jsem ohromena a objednala si přípravek na internetu. A po 2 měsících jsem úplně zapomněla, že jsem kdysi měla cystitidu. A už rok žádný záchvat!

Jak objednat Cytoforte

 • Vyplňte objednávkový formulář. Vaše osobní údaje budou bezpečně chráněny.
 • Zavoláme vám zpět a potvrdíme objednávku
 • Dostanete zásilku během chvíle

cytoforte zkušenosti1300 Kč