Tento produkt je nový jedinečný prostředek pro rychlé bělení zubů doma. Vyrábí se ve formě pásků, které obsahují speciální bělící gel. Jeden balíček obsahuje dva typy pásků. Jeden z nich se nalepí na horní zuby a druhý na spodní zuby. Každý pásek může být použit pouze jednou.

Proč je bělení zubů důležité?

Populární trendy moderního světa diktují pravidelné obnovování vašeho šatníku, aby byl váš vzhled vždy atraktivní a módní. Nicméně, pokud jsou vaše zuby ve špatném stavu, v žádném módním oblečení nebudete vypadat dobře. Pěkný a zdravý úsměv je důležitý faktor, který z vás dělá sympatického člověka a dláždí cestu k srdcím jiných lidí. Není ale tolik lidí, kteří se mohou pochlubit hollywoodským úsměvem, protože bělení zubů v drahých zubních klinikách stojí spoustu času a peněz.867854745765

Ale dnes si každý může vybělit zuby snadno, rychle a levně doma před zrcadlem.

Tmavé nebo žluté zuby nikdy nevypadají atraktivně. Abychom byli úspěšní, žili plnohodnotný život a byli skutečně sebejistí, měli bychom mít pěkné zuby. Mnoho lidí má problémy s otevřeností a ve skutečnosti je to právě kvůli problémům s jejich zuby. Nyní lze tuto překážku snadno překonat. Hezký a přitažlivý úsměv můžete mít během 30 minut, a to je potvrzeno mnoha pozitivními hodnoceními od spokojených zákazníků.

Vlastnosti plásků Dental White Strips

 • Rychlé bělení zubů bez ohledu na počáteční barvu;
 • Možnost zvolit rozsah bělení;
 • Bělení zubů kdykoliv, jak vám bude vyhovovat;
 • Používání pásků, když je potřebujete a kdy to vy považujete za vhodné;
 • Lepší stav mysli a sebejistota.

Tento nový výrobek má výborná hodnocení. Všichni lidé, kteří si koupili tyto inovativní proužky říkají, že jejich životy se dramaticky zlepšilay. Mít hollywoodský úsměv jim pomohlo získat srdce všech ostatních lidí. To bylo možné díky tomu, že smějící se a veselí lidé jsou atraktivní, a ostatní lidé mají prostě dobrý pocit, když jsou jim nablízku. Takoví lidé jsou dental white strips czechvítáni, jsou považování za důvěryhodné a více respektováni. A můžete dosáhnout všech těchto výhod pomocí bělících pásek na zuby Dental White.

Použití pásků Dental White

 • Důkladně si vyčistěte zuby a vypláchněte ústa;
 • Otevřete balení a připravte proužky tím, že odstraníte ochrannou fólii z jejich povrchu. Je třeba poznamenat, že proužek pro horní zuby se liší od proužku pro spodní zuby;
 • Opatrně naneste proužek na horní a spodní zuby pomocí zrcadla. Pásek musí přesahovat okraje dásní, jinak zuby nebudou vyběleny rovnoměrně. Je důležité připevnit proužky rovně a pevně na zuby stisknutím proužků tak, aby vyplnily prostor mezi zuby;
 • Zvřete ústa a pevněji přitiskněte pásky na zuby;
 • Počkejte 30 minut. Pak odstraňte proužky, odstraňte zbývající gel čistýma rukama a v případě potřeby vypláchněte ústa.
 • Vaše zuby budou vypadat bělejší ihned po prvním použití. Po několika dnech budete mít maximální viditelný efekt – oslnivý sněhobílý úsměv.
 • Bělení zubů o několik tónů pomocí pásků Dental White vyžaduje 3-4 dny. Můžete použít tuto bezpečnou metodu doma před zrcadlem a kdykoliv. Nyní není třeba se obávat zubních klinik a nákladné léčby. Tento postup je naprosto bezpečný a nepůsobí žádné poškození skloviny ani zdraví.
 • Nicméně není doporučeno používat proužky příliš dlouho. Jakmile dosáhnete požadované úrovně bělosti, začněte znovu používat běžnou zubní pastu. Nebyly zjištěny žádné případy poškození skloviny nebo jiné nežádoucí účinky. Na rozdíl od jiných produktů pro bělení zubů pásky Dental White nezpůsobují svědění ani jiné vedlejší účinky.

75675463465

Kontraindikace pro používání pásek Dental White Strips

 • Záněty v ústní dutině a intenzivní krvácení z dásní (stomatitida, periodontitida, bolest v krku, zánět hrtanu);
 • Alergická reakce nebo individuální intolerance na složky obsažené ve výrobku;
 • Bolest ve zkažených zubech nebo zánět alveolárního nervu.

Nedoporučuje se používání bělících pásků dospívajícími.

Je důležité mít na paměti, že jakékoli nadužívání způsobuje vedlejší účinky. Proto je třeba mít na paměti slova “vše s mírou”.