Bylo by snadné se do toho rovnou pustit, ale pokud chcete, aby byl váš sexuální život opravdu jedinečný, měli byste začít se základy. Sex je jako cokoli jiného – je jen tak dobrý, jako základy, na kterých stojí.

Mluvte se svým partnerem. Spousta párů raději akceptuje nedostatek intimity, než aby spolu mluvili o svých obavách a nejistotách z umírajícího milostného života. Nebuďte takoví! Intimita není jen o sexu! Jde také o upřímnost a bezpečí a pocit, že s partnerem můžete mluvit o čemkoli. Je důležité, abyste partnerovi říkali o všech změnách na vašem těle, aby neměl pocit, že jste to vy, kdo nemá na sex chuť.

Stačí málo, aby se nedostatek intimity změnil ve spalující vášeň…například hezká procházka. Pravidelné cvičení dokáže také skvěle podpořit intimitu. Za prvé vám cvičení dodá energii – na celý den, každý den. Za druhé je také cvičení spojeno s větší chutí na sex. Kromě toho se po cvičení budete cítit lépe, budete štíhlejší, silnější a více sexy. A když budete spokojeni s tím, jak vypadáte, budete se cítit mnohem lépe i v posteli! 75473433

Nežijte v minulosti. Už vám není 21 let, a jistě byste to ani nechtěli. Nebuďte tedy frustrovaní tím, že už věci nefungují tak jak fungovaly, když vám bylo 21 let. Možná vám potrvá trochu déle, než dosáhnete erekce. Ženy mohou mít problém se zvlhčením vagíny. Pokud dovolíte, aby to ovlivnilo váš sexuální život, může vám to způsobit problémy s intimitou. Vraťte se o krok zpět a začněte spolu mluvit. Potom se jeden druhému věnujte stále více. Používejte lubrikační gely, buďte hravější a mějte trpělivost. Nesoustřeďte se pouze na pohlavní styk a na orgasmus. Překvapí vás, jak skvěle vše začne fungovat, když nebudete pod tlakem.