Asi víte, že mimické vrásky se mohou objevit již v raném věku. Chcete-li se zbavit nenáviděných záhybů na čele, masírujte pomocí Energy Beauty Bar. Vrásky na čele mohou být opravdu méně nápadné, pokud jim věnujete náležitou pozornost!

V článku se můžete dozvědět více o tom, co je Energy Beauty Bar, jak zařízení funguje, proč se používá, proč je Energy Beauty Bar na fórech tak populární, jaké komentáře, zkušenosti, recenze a diskuze vazbu o něm uživatelé zanechávají, a také kde koupit Energy Beauty Bar a jakou cena prodej zařízení v Česká republika.

Co je Energy Beauty Bar?

Úžasný válečkový masážní stroj na obličej Energy Beauty Bar určený k péči o vaši pokožku. S ním se budete rádi dívat do zrcadla i po náročném pracovním týdnu, protože na vaší tváři nebudou patrné známky únavy. Masážní váleček na obličej Energy Beauty Bar výrazně zvyšuje elasticitu a pevnost pokožky obličeje a brady, čímž zajišťuje vyhlazení vrásek, redukci otoků způsobených únavou.

Energy Beauty Bar je neuvěřitelným nástrojem pro vnitřní i vnější krásu. Masáž obličeje válečky zklidňuje a uvolňuje stres. Masér navíc zlepšuje krevní oběh a elasticitu pokožky. Tento rituál krásy je v Číně znám již od 7. století jako prostředek k omlazení a faceliftu. Masáž obličeje achátovými válečky pomáhá pokožce lépe vstřebávat složky obsažené v pečujících produktech.

Jemná masáž obličeje tímto válečkem dokáže fyzicky změnit vzhled pokožky, napomáhá lymfatickému systému, který je nejdůležitějším článkem při očistě těla od toxinů. Metafyzicky je růžový křemen zodpovědný za srdeční čakru, lásku a energetické centrum těla.

Achátový masážní váleček vám pomůže:

 • Zlepšit elasticitu pokožky
 • Snižte otoky a vrány
 • Uvolněte napětí z obličejových svalů
 • Pro lepší vstřebávání sér/krémů

Jaká je výhoda masáže obličeje pomocí masážního přístroje Energy Beauty Bar

Zlepšuje krevní oběh, saturuje kožní buňky kyslíkem. Urychluje metabolismus ve vrstvách pokožky. Vyrovnává tón pleti a tím zesvětluje pigmentové skvrny. Čistí póry a reguluje mazové žlázy, snižuje záněty a akné.

Moderní obličejové masážní přístroje našly uplatnění jako prostředek prevence vzniku mimických vrásek, odstranění otoků a vyrovnání pleti. Díky jemnému působení masážních prvků v kožních buňkách se zlepšuje prokrvení, což vede k uvolnění svalů a vyhlazení vrásek, napnutí problémových partií pokožky.

Působení obličejového maséra se neomezuje pouze na kosmetický a estetický efekt, napomáhá ke zlepšení spánku, odstraňuje chronické bolesti hlavy různého charakteru a únavu očí z dlouhého sezení u počítače.

Pokud je masážní procedura kombinována s výživnými maskami a krémy, lze dosáhnout významného účinku – odstranění znečištění pórů, vymizení akné a ošetření pokožky obličeje z různých zánětlivých procesů.

Jak používat

Pro co nejrychlejší zmírnění otoku umístěte váleček nejprve na několik minut do mrazáku. Energy Beauty Bar nezpůsobuje vedlejší účinky.

Návod:

 • Očistěte pleť, naneste sérum a krém podle typu pleti
 • Masírujte si obličej, jak je znázorněno na videu. Použijte široký váleček na obličej a úzký na oční okolí
 • Poté váleček očistěte pod teplou vodou a osušte
 • Pro optimální výsledky doporučujeme masírovat každý den po dobu 5-10 minut

Výhody

 Moderní liftingový masážní přístroj Energy Beauty Bar, který se snadno vejde i do malé kabelky, je pohodlný a snadno použitelný přístroj pro udržení krásy a zdraví pokožky. Masér je vybaven dvěma lymfodrenážními koulemi s mnoha trojúhelníkovými čely, které jsou umístěny pod úhlem 75 stupňů a poskytují nejúčinnější masáž. Během používání nepocítíte žádné nepohodlí, pouze příjemné a zdravé doteky pro pokožku.

Díky jednoduchým a účinným procedurám je možné ovlivnit obličej, pas, boky a další části těla, které potřebují lifting. Masér je také vhodný pro redukci otoků a projevů celulitidy, zvyšuje účinek používání pečujících přípravků (masky, peelingy a peelingy). Masážní přístroj Energy Beauty Bar omlazuje pokožku a během používání ji činí tonizovanější a vizuálně krásnější. Díky zrychlení metabolismu se z pokožky mnohem rychleji odstraňují různé toxiny. To vše má obecně pozitivní vliv na vzhled pleti.

Výhody:

 • Ergonomicky tvarované tělo velmi pohodlně padne do ruky
 • Lymfodrenážní koule masážního přístroje jsou pokryty speciálními trojúhelníkovými okraji, které při masáži jemně uchopí povrch pokožky a simulují lehké sevření
 • Mikroproudy používané v masážním přístroji aktivně stimulují krevní oběh a pomáhají zlepšit metabolismus
 • Používání zařízení nezpůsobuje alergickou reakci
 • Kov na vnější části masážního přístroje neoxiduje díky speciálnímu povlaku
 • Masážní přístroj je zcela vodotěsný. Lze jej bezpečně umýt ve vodě a používat s krémy a oleji

Energy Beauty Bar pomáhá tělu uvolňovat napětí a stres, tiší pocity úzkosti, navrací klid, což je důležité pro udržení hladké a mladistvé pokožky.

2600 Kč

1300 Kč