Stres je chronickým onemocněním moderních lidí. Únava je vidět na vzhledu, v obličeji a v očích. Ošklivé pytle pod očima, oteklá víčka a unavené oči vezmou krásu každému. Kvůli chronickému nedostatku spánku a pravidelnému stresu pleť jeví známky stárnutí.

Každá žena si alespoň jednou v životě koupila nějaký produkt na oční okolí, aby se zbavila tmavých kruhů a otoků. Tyto produkty poskytují ale jen dočasný kosmetický efekt a nepomáhají odstranit příčiny předčasného stárnutí, pouze skrývají příznaky. Maska na oči EyeCover Mask je efektivnější metoda péče o pleť, která je náchylná k únavě a stresu.

Co je EyesCover?

Je to maska, která pečuje o pleť v okolí očí. Uvolňuje svaly okolo očí, obnovuje přirozený a zdravý vzhled pleti okolo očí. Gelová složka masky vyživuje a uvolňuje oči a oční víčka. I po rušném dni v práci budete mít svěží obličej a svěží oči.

Jak se tato maska používá?

Je to velmi jednoduché: smyjte si z pleti make-up a nasaďte si masku zhruba na 15 minut. Lehněte si a relaxujte. Pod maskou musíte mít zavřené oči. Tato procedura je nejvhodnější na večer, kdy je pleť připravená odpočívat a buňky se mohou regenerovat.

Výhody používání této masky můžete vidět i cítit. Pomůže vám zklidnit se, uvolnit se a zlepší váš celkový emocionální stav. Pleť bude svěží, odpočinutá a bude vypadat zdravě, svaly okolo očí se posílí a vrásky v obličeji se vyhladí.

Tato maska úspěšně nahrazuje léky, různé drahé injekce a dokonce i plastické operace.

Jaké jsou výhody masky EyesCover?

Maska EyesCover obsahuje hypoalergenní umělý plastický gel, který zlepšuje stav pleti:

  • malé vrásky okolo očí zmizí jednou provždy;
  • oteklá oční víčka začnou vypadat normálně;
  • zlepší se krevní oběh v okolí očí;
  • tmavé kruhy pod očima zmizí jednou provždy.

Kdo by měl tuto masku používat?

Složení gelové masky EyesCover je hypoalergenní a bezpečné. Není potřeba konzultovat odborníky, abyste opět získali zdravý, svěží, odpočatý vzhled a dobrou náladu. Všechny léky a přípravky lze bezpečně nahradit snadným používáním masky EyesCover. Vaše oči si díky tomu odpočinou a zlepší se celkový stav vaší pleti.

Další výhodou této masky je to, že nemá žádné kontraindikace. Může ji používat každý, bez ohledu na věk, nebo chronická onemocnění. I lidé, kteří mají citlivou pleť, si mohou koupit masku EyesCover. Tato maska už si získala oblibu v České republice, i v jiných zemích.