FlyBra recenze, Česká republika, diskuze

FlyBra co je, kde koupit, recenze, cena

FlyBra vedlejší účinky, zkušenosti, koupit

FlyBra komentáře, prodej, návod, co je

Dámská ňadra jsou krásná, ale jejich tvar jejich majitelkám vždy nevyhovuje. Průhledné a neviditelné i pod lehkým letním oblečením, samolepky na podporu prsou FlyBra vám pomohou zvednout hrudník a dodají mu požadovaný objem. Nyní již není třeba se obracet k drahé a nebezpečné chirurgické korekci. Nálepky na prsa okamžitě upraví tvar vašich prsou a vizuálně je zvětší podle velikosti.

Je to řešení pro každý den? Ne. Za prvé je to drahé na každý den. Zadruhé je bez nich v běžném životě pořád pohodlnější než s nimi. Ale pokud máte zodpovědnou událost, důležitou událost, romantické setkání je prostě dar z nebes. Mějte potřebné zásoby FlyBra a budete vždy připraveni vyrazit!

Pokud chcete vědět, co je FlyBra, jak produkt funguje, k čemu slouží, jaké jsou jeho výhody, jak používat FlyBra podle návodu k použití, kde koupit FlyBra a jaká je jeho cena prodej v Česká republika, pak na oficiálních stránkách se tyto informace dozvíte. Také na fórech si můžete přečíst recenze, diskuze, komentáře a zkušenosti na FlyBra.

Vytvořte si dokonalou siluetu!

Invisible Bra FlyBra je speciálně navržena tak, aby zvýraznila přirozeně krásný tvar poprsí. co to je Jedná se o 5 párů samolepek, které jsou připevněny k hrudi, takže je více zaoblená a tónovaná. Perfektní pro otevřené topy, tílka, halenky a šaty s hlubokým výstřihem a zadním výstřihem. Na léto zapomeňte na horké páskové podprsenky! FlyBra jej nejen nahradí ve funkčnosti bez vytváření nepohodlí, ale stane se také nepostradatelným nástrojem, který podtrhne vaši krásu a sexualitu!

Neviditelná podprsenka FlyBra navržena speciálně pro zvýraznění přirozené krásy tvaru prsou.

Je neviditelný a pohodlný na používání, zvedá hrudník, dělá ho výraznějším, zaobleným a poskytuje dokonalý výstřih pro jakýkoli typ oblečení. FlyBra lze nosit pod spodním prádlem, topem, pouzdrovými šaty nebo plavkami, pevně sedí na těle, nedeformuje se a neodlupuje.

Výhody neviditelné podprsenky FlyBra

Invisible Bra FlyBra je vyrobena z hypoalergenního termoplastického polyuretanu, který je extrémně odolný a odolný. Je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, nemastí a nezpůsobuje alergie. Můžete jej nosit celý den, maximálně však 12 hodin v kuse. FlyBra bude skvělým doplňkem k večerním šatům s otevřenými zády nebo sofistikovanému bustieru bez ramínek.

Neviditelnou podprsenku (neviditelné zvětšení prsou) lze použít s jakýmkoliv typem oblečení, dokonce i s plavkami. Lze použít se všemi typy halenek bez ramínek nebo bez ramínek. Samolepky jsou voděodolné, pohodlné a snadno se používají.

Neviditelná podprsenka je vyrobena z vysoce kvalitních lékařských materiálů, které nezpůsobují alergie.

  • Vyrobeno z hypoalergenního elastického materiálu
  • Vhodné pro jakoukoli velikost prsou
  • Není cítit na těle a neomezuje v pohybu
  • Vodotěsné, lze použít v moři nebo v bazénu
  • Odolný proti opotřebení, nepodléhá deformaci
  • Vhodné pro jakýkoli typ spodního prádla, včetně plavek

Jak používat neviditelnou podprsenku FlyBra?

Když se vrátíte domů, můžete vyjmout kalíšky a nanést na pokožku jakýkoli hydratační krém. K čištění přilnavé strany podprsenky ji stačí umýt v mýdlové vodě rukama. Neperte FlyBra v pračce s jinými produkty, aby kování (hadi, knoflíky atd.) nepoškodilo měkkou strukturu košíčků.

Ujistěte se, že pokožka prsou je čistá a suchá. Podprsenku vyndejte z krabice, opatrně sloupněte spodní ochranný proužek a přilepte spodním okrajem k hrudníku. Poté lehce nadzvedněte hrudník, sloupněte druhý ochranný proužek a horní část podprsenky pevně připevněte k tělu. Totéž opakujte u druhého prsu. FlyBra nema vedlejší účinky!

Na co potřebuješ podprsenku?

Průhledné a neviditelné i pod lehkým letním oblečením, samolepky na podporu prsou FlyBra vám pomohou zvednout hrudník a dodají mu požadovaný objem. Nyní již není třeba se obracet k drahé a nebezpečné chirurgické korekci. Nálepky na prsa okamžitě upraví tvar vašich prsou a vizuálně je zvětší podle velikosti.

  • Umožňuje nosit šaty jakéhokoli stylu, včetně šatů s hlubokým výstřihem nebo holými zády
  • Díky voděodolným vlastnostem samolepek lze neviditelnou podprsenku používat i na moři

FlyBra – jedná se o neviditelné samolepky nové generace, které zvedají a podporují hrudník, které se vyznačují vysokou spolehlivostí, voděodolností a odolností proti deformaci. Dokážou krásně zvednout prsa po dobu 24 hodin a zbaví ženu starostí o vzhled vlastního dekoltu. Za tímto účelem je jedna polovina nálepky připevněna k oblasti, kde je potřeba podpora, a druhá – k horní části hrudníku. Neviditelná podprsenka FlyBra pohodlná na nošení a účinná pro jakýkoli tvar a velikost prsou.

2600 Kč

1300 Kč