Extrakt z rostliny Coleus Forskolin se používá v tradiční indické ajurvédské medicíně už stovky let. Tento přírodní rostlinný extrakt má úžasné účinky na tělo a pomůže vám bezpečně zhubnout.

Forskolin v akci

Forskolin se získává z rostliny Coleus díky své chemické struktuře a zrychluje rozkládání tuků a podporuje metabolické procesy. Kromě toho pozitivně ovlivňuje nervovou a kardiovaskulární soustavu a zpomaluje proces stárnutí v těle.6453254

Užívání Forskolinu stimuluje funkce štítné žlázy a produkuje hormony, které jsou zodpovědné za rozvoj těla a diferenciaci a růst tkání. Hormony štítné žlázy také podporují správnou spotřebu kyslíku v těle, takže vám dodají více energie a síly. Zlepší se také vaše mentální kapacita a sníží se vám krevní tlak. Váš metabolismus se výrazně zrychlí.

Kromě výše uvedených vlastností má Forskolin i jiné výhody. Rostlina coleus se už stovky let používá k léčbě dýchacích, trávicích a kardiovaskulárních onemocnění, nespavosti, ekzémů, dysforických poruch a dalších nemocí. Forskolin je látka, která dokáže přímo ovlivňovat mnoho fyziologických procesů díky tomu, že aktivuje důležitý mechanismus vnitrobuněčné regulace, který se nazývá cyklický adenosin monofosfát (cAMP).

V krátkosti, Forskolin:

  • stimuluje lipolýzu (rozklad tuků na glycerol a volné mastné kyseliny)
  • zvyšuje vylučování inzulinu
  • stimuluje syntézu proteinů
  • posiluje srdeční tep
  • potlačuje vylučování inzulinu
  • snižuje shromažďování krevních destiček
  • zlepšuje viskozitu krve
  • posiluje vylučování žaludečních šťáv

Prokazatelně funguje

Pozitivní účinky Forskolinu byly prokázány několika vědeckými studiemi. 30 dobrovolníků se zúčastnilo testování, které trvalo celých 12 týdnů. Odborníci zaznamenali výrazné změny u všech dobrovolníků, které tato látka způsobila. Byly zaznamenány změny krevního tlaku, hladiny testosteronu a rychlosti metabolismu. Bylo jasné, že má tato látka na metabolismus lidí velký vliv. Dávkování pro hubnutí je 250 mg 10% extraktu Forskolinu, dvakrát denně. V průměru měli účastníci testu před testem 35% tělesnéhoforskolin czech tuku. Po skončení testu se poměr tělesného tuku u účastníků testu snížil na 31%. U kontrolní skupiny testu nebyly zaznamenány žádné změny. U testované skupiny se hladina volného testosteronu v krvi během testování zvýšila o 17%, u kontrolní skupiny se snížila o 1%. Krevní tlak zůstal u obou skupin normální. Celkově účastníci testovací skupiny zhubli a zvýšil se jim poměr svalové hmoty v těle.

Je nutné si uvědomit, že dávkování Forskolinu pro hubnutí je nutné přizpůsobit každému pacientovi po poradě s lékařem. Efedrin a kofein mají podobné účinky jako Forskolin, ale kromě pozitivního účinku na spalování tuků mají také negativní vedlejší účinky. Jedinečnost Forskolinu je v tom, že zrychluje štěpení tukových buněk, aniž by jakkoli ovlivňoval svalovou hmotu. Tato látka svaly nespaluje, ale spíše podporuje jejich růst.

Jak se Forskolin používá

Co se týče Forskolinu jako léku na hubnutí, existuje několik faktorů, které je nutné vždy zvážit. Dávkování léku by mělo být přizpůsobeno každému člověku zvlášť a dávka se musí upravit pro dosažení optimálních výsledků. Je nutné dávkování stanovit podle hmotnosti a věku. Tento lék funguje lépe u mladších lidí, protože v mladém těle jsou všechny přirozené procesy aktivnější. Nikdy byste neměli brát vyšší dávky než 1000 mg tohoto léku denně, bez ohledu na váš věk. V průměru jsou dávky následující: 100mg, 3x denně a to v případě, že užíváte 10% extrakt Forskolinu.

Díky tomu, že Forskolin na hubnutí podporuje produkci žaludečních šťáv, takže se nedoporučuje pro lidi, kteří trpí žaludečními vředy a gastritidou. Neměli byste brát plnou dávku hned ze začátku. Začněte 1/3 předepsané dávky a pokud nezaznamenáte žádné vedlejší účinky, můžete začít brát plnou dávku Forskolinu. Forskolin se nedoporučuje těhotným ženám a kojícím matkám a není bezpečný ani pro lidi mladší 18 let.

Pro koho Forskolin je?

Forkolin funguje lépe u mužů než u žen, protože zvyšuje hladinu testosteronu v těle. Mužská obezita je často spojena s vysokou hladinou estrogenu.

98797754

Forskolin je vhodným doplňkem stravy pro sportovce. Tento lék je vhodný pro lidi, kteří se věnují například posilování. Když budete brát biologicky aktivní komplexy, můžete je bez rizika doplnit Forskolinem, který vám pomůže dosáhnout lepších výsledků. Tento lék vám pomůže zeštíhlit, vytvarovat si postavu a dosáhnout lepších výsledků bez námahy.

Náš moderní životní styl je často frenetický a je těžké najít si čas na posilování a dietu. Zároveň chtějí ale všichni vypadat dobře. Forskolin je lék na hubnutí, který je přizpůsoben hektickému životnímu stylu. Když ho začnete užívat, za krátkou dobu zaznamenáte výrazné zhubnutí. Kupte si Forskolin ještě dnes a vydejte se na cestu za dokonalou postavou.