Téměř nikdo se nevyhne plísňovým infekcím chodidel. Mezi charakteristické příznaky tohoto onemocnění patří nepříjemný zápach, pocení, změna vzhledu kůže, křehké nehty a neustálé svědění. Inovativní produkt Fresh Fingers dokáže eliminovat všechny tyto nepříjemné příznaky. Jeho synergistické složení potlačuje patogenní mikroflóru a aktivuje proces regenerace tkáně. Pravidelné používání tohoto spreje vám pomůže zbavit se nepříjemných pocitů a bolesti.

Vlastnosti a složení

Fresh Fingers je jedinečný produkt, který obsahuje pouze přírodní ingredience, které společně vytvářejí synergistický efekt: nejen že eliminují příznaky, ale také léčí příčiny onemocnění kůže – samotnou plíseň. Mezi hlavní složky tohoto produktu patří:

 • Farnesol – aktivně zjemňuje pleť, podporuje regeneraci tkáně a efektivní léčbu popraskané kůže, předchází jejímu opětovnému vzniku.
 • Vitamín E. Proniká do hlubších vrstev tkání a předchází jejich odlupování.
 • Odstraňuje příčinu plísně a má antibakteriální a desinfekční účinky.
 • Peprmintový olej. Má chladivé a zklidňující účinky, ulevuje od únavy nohou a zmírňuje pálení a svědění.

Princip fungování 5687678766867

Díky tomu, že Fresh Fingers obsahuje naprosté minimum aktivních chemických látek, můžete ho používat bez omezení. Po proniknutí do hlubších vrstev kůže mají aktivní látky tohoto spreje chladivé, zklidňující, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Aromatický peprmintový olej také potlačuje nepříjemný zápach – při pravidelném užívání se mu vyhnete i v případě, že se vám budou potit nohy.

Ingredience fungují společně a eliminují také nepříjemné příznaky plísní, jako jsou popraskané paty, změna zbarvení nehtů, oddělování nehtů od lůžka a odlupování kůže. Synergistické složení, které bylo vyvinuto speciálně pro tento sprej, odstraňuje patogeny a zabraňuje opětovnému rozvoji onemocnění.

Výhody

Kromě jedinečných léčivých účinků tohoto spreje má Fresh Fingers i další výhody oproti podobným produktům. Mezi ty největší patří:

 • 7865567568898Fresh Fingers neobsahuje žádné chemické látky, barviva ani aromatické látky.
 • Složení spreje je kompletně přírodní: esenciální oleje a rostlinné extrakty.
 • Díky jedinečnému složení tohoto spreje je riziko alergické reakce minimální.
 • Jedinou kontraindikací je nesnášenlivost některé z látek, které sprej obsahuje.
 • Tento sprej nemá žádné vedlejší účinky a není škodlivý.

Indikace

Fresh Fingers má široké spektrum účinnosti a spoustu užitečných vlastností. Můžete se s ním zbavit plísňové infekce nohou a nehtových lůžek, ale pomůže vám i s jinými problémy.

 • Sprej Fresh Fingers odstraňuje nepříjemné zápachy. Tento sprej je nezamaskuje, ale sníží aktivitu potních žláz a předejde extrémnímu pocení.
 • Aktivní ingredience zjemňují chodidla a předcházejí jejich praskání. Tato vlastnost je nejúčinnějším preventivním opatřením proti plísním, protože patogeny běžně pronikají do buněk skrz poškozenou kůži.
 • Tento sprej vás zbaví atletických nohou i plísní bez ohledu na příčinu těchto onemocnění.
 • Chladivý účinek zmírní otok a odstraní únavu chodidel.
 • Přírodní ingredience eliminují nepříjemné pocity spojené s plísňovými infekcemi: pálení, svědění a bolest.

Způsob aplikace 321334361

Pro dosažení nejlepších účinků se sprejem Fresh Fingers je nutné dodržovat pokyny k použití. Tento sprej byste měli používat alespoň dvakrát denně, jednou ráno a jednou večer. Před nanesením spreje si důkladně umyjte a osušte nohy. Potom sprej rovnoměrně nastříkejte na chodidla a vetřete ho do nich rukama, dokud se neabsorbuje do kůže.

Fresh Fingers obsahuje přírodní látky, takže je bezpečný a snadno se používá. Aktivní ingredience vám nejen pomohou rychle se zbavit nepříjemných příznaků plísňové infekce, ale také předejdou opakovanému vzniku onemocnění.