Tento přípravek vám pomůže zbavit se všech typů plísní nohou v 97% případů, což bylo opakovaně dokázáno maďarskými vědci. Tento krém efektivně odstraňuje infekci a zánět a bojuje proti různým druhům plísní. Přípravek byl oficiálně patentován. Obsahuje arniku, mentol, heřmánek a olivový olej.

Výhodou tohoto přípravku je to, že ho můžete používat i bez doporučení lékaře. Obsahuje pouze přírodní ingredience, které jsou naprosto bezpečné. Kromě toho je tento lék hypoalergenní.

Zdravé nehtové lůžko má většinou světle růžovou barvu, hladký povrch a lehký lesk. Pokud některý z těchto aspektů na vašich nohou chybí, nebo vás nohy začaly svědit, či se vám na nehtech objevují flíčky, měli byste zpozornět. Podle celosvětových statistik každý pátý člověk na světe trpí plísňovými infekcemi chodidel.

Lékařský termín pro plísně chodidel je onychomykóza. Mezi předběžné příznaky tohoto onemocnění patří:

  • Malé praskliny na kůži blízko nehtů.
  • Silná kůže.
  • Charakteristické stálé svědění a zarudnutí.
  • Pocit pálení kůže.
  • Malé flíčky na nehtech.
  • Třepení nehtů, silné nehty, nebo vybouleniny na nehtech. 76575688685

Onychomykóza je infekční onemocnění, které se může přenést z jednoho člověka na druhého a může se projevit jako důsledek nošení nevhodné obuvi. Lidé často nosí boty, které jsou příliš těsné a neprodyšné, takže se jim v prasklinách v kůži začnou tvořit záněty. Lidé, kteří mají zdravotní problémy, jako je například nedostatečný krevní oběh, obezita a přílišné pocení, jsou náchylnější k plísňovým onemocněním.

Co způsobuje onychomykózu:

  • Přímý kontakt s plísní
  • Kontakt s nakaženou osobou
  • Kontaminace způsobená nesprávně sterilizovanými nástroji na pedikúru
  • Kontaminace způsobená ručníky, nebo přímým kontaktem s infikovanými povrchy v sauně, v koupelně, ve sprchách a v bazénech.5485454854454578

Příznaky plísně chodidel:

Mezi nejčastější příznaky plísně chodidel patří pálení na kůži. Když se nemoc nezačne léčit, epitel kůže se začne loupat a objeví se malé praskliny. Když plíseň postihne nehtová lůžka, nehty se začnou deformovat, odlupovat a odpadávat.

Je důležité si uvědomit, že každý typ plísně má své vlastní příznaky. Například interdigitální plíseň postihuje kůži okolo prsteníčku a malíčku na noze. Ze začátku se projevuje malými prasklinkami, ale rychle postupuje. Postupem času se bolest zhoršuje.

Mokasínová plíseň postihuje paty na nohou. Kůže ztvrdne a začne praskat. Pokud se plíseň neléčí, postupně se rozšíří až do nehtů. Tato fáze se považuje za jednu z nejvíce nebezpečných, protože se nehet může ulomit a odpadnout.

Vezikulární plíseň je důsledkem nošení nevhodné obuvi. Kontaminace začíná zpravidla podrážděním kůže a může se projevovat také puchýři, které jsou doprovázeny různými bakteriálními kontaminacemi.

Léčba plísní 75676578867978457

Plísně chodidel představují vážné problémy. Nesnažte se léčit je sami. Je lepší navštívit lékaře, který vám dokáže diagnostikovat plíseň již v počátečním stádiu. Uvědomte si, že čím dříve začnete plíseň léčit, tím dříve budete zdraví a zbavíte se nepříjemných příznaků. Pouze lékař může odebrat vzorky tkáně a diagnostikovat typ infekčního onemocnění.

V počátečních fázích tohoto onemocnění lékaři doporučují používat masti a krémy, které vás zbaví bolesti a infekce. V případě, že léčbu zanedbáte, vám lékař předepíše tablety (antibiotika).

Léčba plísňové infekce může být drahá, zejména pokud je nutné podstoupit operaci. Samoléčba ale nedává moc smysl, protože nebudete schopni určit, které léky vám pomohou. Jediný přípravek, který vám může pomoci tento problém vyřešit, je Fungalor, jedinečný lék proti plísním.