Hendel’s Garden Company trvale překvapuje a těší své zákazníky originálními a kvalitními novinkami. Tentokrát budeme hovořit o krému s krátkým názvem Goji Cream. Je určen pro omlazení pleti, a proto se může bojovat s ještě výraznějšími příznaky stárnutí. Vysoká účinnost tohoto přípravku mu pomohla dobýt srdce mnoha žen. V současné době je krém snadno dostupný a každá žena může sama posoudit jeho účinnost.

Složení výrobku

Tajemství úspěchu Goji Cream spočívá v jeho jedinečném složení, kdy neobsahuje žádné škodlivé parabeny a konzervační látky. Mezi složkami najdete organické složky, které jsou dobře známé díky svému příznivému působení na kůži:

7655444

 • extrakt z bobulí goji;
 • olej z hroznových jader;
 • jojobový olej;
 • výtažky z ovoce

Hlavní působící složkou krému jsou bobule goji. Jsou to unikátní plody, které se v poslední době prosazují jako lidový lék, ve zdravé výživě i ve vědě. Popularita goji plodů je důsledkem skutečnosti, že obsahují velké množství vitamínů, aminokyselin, beatinu a dalších zdraví prospěšných stopových prvků. Taková sloučenina je doplněna organickými oleji z jojoby a hroznových jader.

Jak Goji cream funguje?

Goji krém účinně působí na pleť, kterou hydratuje a vyživuje. Vzhledem k tomu, že složky krému pronikají hluboko do pokožky, kůže se regeneruje. To usnadňuje účinnou péči o suchou pleť – hlavní příčinu vrásek.

Díky extraktu z goji bobulí je krém schopen aktivovat nevyužité zdroje vaší pokožky. Pravidelné používání krému stimuluje obnovu kožních buněk. Výsledkem je, že vaše pleť vypadá mladě a svěže.

Stárnutí kůže je z velké části způsobeno ztrátou kolagenu. Tato látka je zodpovědná za pružnost pokožky a její regeneraci. Jak člověk stárne, objem kolagenu přirozeně klesá. Goji Cream pomáhá pleti obnovit produkci této látky. Díky tomu vaše pokožka znovu získá svou dřívější odolnost a přitažlivost.goji cream czech republic

Goji cream návod k používání

Goji Cream působí velmi rychle. Hned po několika aplikacích uvidíte jeho pozitivní vliv. Vaše pokožka bude jemnější a lépe hydratovaná. Podle výrobců, bude omlazující účinek patrný po 10-14 dnech pravidelného používání, což znamená, že:

 • drobné povrchové vrásky zmizí;
 • obličejové kontury se zpevní;
 • barva pleti se zlepší.

Pro dosažení rychlého výsledku se doporučuje při použití krému dodržovat některá pravidla:

 • používat krém ráno i večer;
 • nanášet krém pouze po důkladné očistě pleti: odstranění kosmetiky, umytí obličeje speciálním gelem nebo pěnou a použití toniku;
 • krém se nesmí vtírat silou. Nanášejte na pleť jemnými pohyby;
 • při aplikaci krému se vyhněte rtům a oblasti pod očima.

Goji Cream je velmi příjemný na používání. Rychle se vstřebává a co je nejdůležitější, nezanechává mastný film. Další výhodou krému je, že má jemnou vůni. Krém působí po celý den. Vyživuje kožní buňky a aktivuje metabolické procesy ve vrchní vrstvě pokožky.

Výhody Goji cream

656435544

Většina krémů proti stárnutí obsahuje různé hormonální látky. Působí rychle a efektivně, ale mohou způsobit nežádoucí účinky. Organické výrobky obohacené vitamíny a antioxidanty jsou dobrou alternativou. Revitalizační Goji Cream je jedním z takových produktů. Je zcela bezpečný a velmi účinný. Jednou z jeho hlavních výhod je skutečnost, že jen zřídka způsobuje alergické reakce. Z tohoto důvodu mohou Goji Cream používat i ženy s citlivou pokožkou. Díky tomu se jedná o jeden z nejlepších krémů z kosmetických výrobků proti stárnutí.