Lidé každý den pijí spousty čaje, kávy a džusů. Někteří mají rádi čokoládu a lesní plody, jiní zase holdují omáčkám. Také je mezi námi spousta kuřáků. Všechny tyto faktory negativně ovlivňují póry v zubní sklovině, což vede ke žloutnutí a tmavnutí zubů. Váš úsměv ztratí na přitažlivosti a tím se zhorší i váš celkový vzhled. Nyní si tedy ukážeme, jak si můžete zuby vybělit.

Největší nepřátelé zubní skloviny

I když přestanete kouřit a nebudete jíst žádné barevné potraviny, nebudete mít jistotu, že vaše zuby budou krásně bílé. Je smutným faktem, že sklovina může zůstat zažloutlá i když se o ni budete dobře starat. Můžete se samozřejmě objednat k zubaři a utrácet spoustu peněz za bělení, ale procedury profesionálního bělení nejsou vhodné pro každého. Pokud máte například problémy s dásněmi, bělení zubů u zubaře by vám mohlo ublížit. Pokud si nechcete zhoršit stav dásní a zubní skloviny, můžete využít jemnější, ale stejně efektivní metodu.

Na internetu mnoho lidí nabízí různé lidové metody bělení zubů. Někteří doporučují čistit si zuby jedlou sodou, někteří doporučují používat speciální ubrousky, jiní zase radí vyplachovat si ústa zeleným čajem. Tyto lidové metody byly vyzkoušeny, ale žádná z nich neposkytuje požadovaný efekt a některé z nich jsou dokonce škodlivé!

Bělící systém Ionic White představuje alternativu těchto pochybných metod bělení zubů, ale i profesionálního bělení u zubaře. V poslední době si získal popularitu po celém světě, včetně České republiky. Jde o efektivní způsob bělení zubů, který nepoškozuje zubní sklovinu. Tento produkt si můžete objednat a nechat doručit poštou. Budete potřebovat informace o tom, jak se používá.

Jak se Ionic White používá?

Postup bělení zubů s Ionic White je jednoduchý.

 • Vyčistěte si zuby.
 • Otevřete tuby se dvěma gely, smíchejte si gely a naneste trochu směsi na povrch plastového náustku.
 • Vložte si náustek do úst a pevně si ho připojte k povrchu zubů tak, aby se nedotýkal dásní.
 • Měli byste mít stále otevřená ústa. Namiřte plastové zařízení v ústech směrem k lampě.
 • Přidržujte si náustek v ústech tak, aby vám stále pevně držel na zubech.
 • Zapněte světlo lampy stisknutím tlačítka.
 • Počkejte 10 minut a potom světlo zase vypněte.
 • Omyjte plastový náustek.

Pro intenzivnější bělení doporučujeme ponechat náustek na zubech 20 minut, ale nepoužívejte ho nikdy častěji než jednou denně. Můžete si bělit zuby 5-7 dní v kuse.

Světelný modul neboli lampa, funguje dvě minuty. Po uplynutí dvou minut se automaticky vypne díky zabudovanému časovači. Někteří lidé zaznamenají první výsledky již po těchto dvou minutách bělení. Pokyny k používání tohoto systému ovšem doporučují bělit zuby deset minut.

Jak Ionic White funguje?

Tento systém funguje na bázi iontů stříbra, které dokážou vybělit zuby. V balení najdete dva typy sprejů, které udržují bělost zubů během procesu bělení i po jeho skončení. Balení obsahuje také baterii, která umožňuje zapnutí světelného modulu.

Obecně tento systém bělení zubů získává pouze pozitivní recenze. Většina lidí, kteří nemají čas na to, aby si nechávali bělit zuby u zubaře, považuje Ionic White za snadný způsob, jak si je vybělit v pohodlí domova.

Výrobce tvrdí, že po vybělení zubů si zuby zachovají bělejší odstín minimálně jeden rok. Tento systém se snadno používá. První výsledky zaznamenáte již po prvním, druhém, či třetím použití – záleží na původním stavu vašich zubů.

Výhody Ionic White

Používání systému Ionic White vám přinese spoustu výhod:

 • Rychlé vybělení zubů.
 • Pohodlný silikonový náustek.
 • Ionty stříbra efektivně a šetrně bělí zuby.
 • Světelný modul s ultrafialovým zářením urychluje proces bělení.

Když se rozhodnete zakoupit si Ionic White, měli byste vědět, že mnoho lidí toto zařízení používá ve dvou fázích. První fáze zahrnuje bělení zubů pomocí gelů. V balení je šest kusů, tři z nich obsahují aktivní ingredience. Další tři jsou bělící látky. Na plastovém náustku se tyto dvě složky míchají pro dosažení bělícího účinku. Druhou fází bělení je používání spreje, kterým se dosažený výsledek zafixuje.

Faktem je, že existuje spousta metod bělení zubů. Ne všechny jsou ale bezpečné a efektivní. Mnoho lidových metod bělení zubů zabere spoustu času, ale výsledků s nimi nedosáhnete. Bělení zubů u zubaře je často nejlepší řešení, ale trvá dlouho se k zubaři dostat a takové bělení stojí spoustu peněz. Kromě toho po krátké době budete muset bělení opakovat, aby vám zuby vydržely stále bílé.

Pokud hledáte zařízení, které vám vybělí zuby tak, jako procedura u zubaře, ale budete ho moci používat v pohodlí svého domova, Ionic White je pro vás optimálním řešením.