To, jak vaše váha ovlivňuje chuť na sex, je spojeno pochopitelně zejména s tím, jak se ve svém těle cítíte. Bez ohledu na to, zda se vám váš partner líbí – zda je stále tak přitažlivý jako dříve – jde nejvíce o to, jak se cítíte vy sami.

Pokud máte pocit, že kvůli své hmotnosti nejste přitažliví nebo tak sexy, jak byste chtěli být, bude to mít nevyhnutelný dopad na vaše libido.

Nyní se nebavíme o změnách, které se na těle projeví vlivem stárnutí. Nikdo nemůže mít tak pevné, štíhlé a vypracované tělo, jako před dvaceti lety.

Mnoho lidí se ale začne cítit méně sexy, když přiberou. Pokud máte pocit, že nejste dostatečně sexy, brzy si začnete myslet, že nejste sexy ani pro ostatní lidi – což povede k tomu, že nebudete mít chuť na sex.

To, jak vaše hmotnost ovlivňuje vaši chuť na sex, ovšem není jen emocionální. Nadváha má také fyzické dopady. Když budete trpět nadváhou, budete mít narušenou hladinu hormonů a když nebudete mít správnou hladinu testosteronu, vaše chuť na sex tím utrpí.

Když zhubnete, podaří se vám zmírnit všechny tyto příznaky. Budete se cítit lépe, budete i lépe vypadat, budete mít více energie a obnoví se vám krevní oběh.

8746354345

Můžete kromě hubnutí využívat i dalších triků a tipů, které vám zlepší chuť na sex a podpoří vaši výkonnost.

Uvědomte si, že bez ohledu na to, kolik vážíte, váš partner s vámi chce být. Sami sobě jsme největšími kritiky, takže nezapomínejte na to, že jste pro partnera stále sexy, i když si přejete, abyste vážili méně.

To, že zhubnutí zlepší váš sexuální život, není žádným tajemstvím. Pusťte se tedy do toho a dodejte svému milostnému životu novou dávku vášně!