Denní rutina. Mnoho lidí si spojuje rutinu s nudou, ale to není v žádném případě pravda.

Dobrý denní režim vám usnadní v podstatě vše – vaše zdraví, stres a dokonce i váš milostný život!

Protože je sex často spontánní, klíčem ke správnému dennímu režimu, který vám pomůže, místo aby vám milostný život ničil, je soustředění na velké věci, spíše než na čas.

Nejde o žádný přesný kalendář. Je o zájem, zapojení a propojení s partnerem vždy, když dostanete chuť.

Snažte se dostatečně spát. V dnešním rychlém světě je snadné získat pocit, že spánek je spíše luxusem, než nutností. Co se týče sexuálního života, je to přesně naopak! Nedostatek spánku je spojován s problémy v posteli jak u mužů, tak u žen.110065217

Buďte romantičtí. Neomezujte romantiku na velká gesta. Tato gesta jsou samozřejmě milá, ale mezi výročními večeřemi a narozeninami může uplynout spousta času. Zapalte si svíčky a pusťte si k večeři hudbu, i když budete jíst jen zbytky od oběda. Jděte do postele trochu dříve, nebo vstaňte trochu později a pomazlete se. Když budete jeden druhého vnímat jako něco více než jen spolubydlící – a to každý den – podaří se vám obnovit váš milostný život.

Naučte se vážit si svého partnera. Zní to sice jako klišé, ale když si svého partnera budete cenit, hodně vám to pomůže. Páry, zejména ty, které jsou v dlouhodobém vztahu, si brzo začínají myslet, že nestěžovat si je to samé, jako lichotit tomu druhému, ale ve skutečnosti to tak není. Všímejte si maličkostí, které pro vás váš partner dělá a dávejte mu najevo, že si jich všímáte.