Anna, 29 léta

Módní stylistka, image maker

Pokud chcete mít to, co jste nikdy neměli, začněte dělat co, co jste nikdy nedělali.”

© Coco Chanel

Všechny vás zdravím! Všichni si všimli, že jsem hodně zhubla a začali mě zasypávat otázkama. Dotazů bylo tolik, že i když jsem se snažila, nedá se na všechny všem odpovědět. Proto jsem se rozhodla napsat tenhle článek. ”Čili, jak se mi podařilo zhubnout o 39 kilo?”.

Moje transformace trvala 3 měsíce! To je docela překvapivé, že?

konjac slim diskuze

Jak to bylo. Konjac Slim hubnutí – zkušenosti, účinky

Nikdy jsem nebyla vyloženě štíhlá, ale poslední dobou jsem začala přibírat stále víc! Měla jsem břicho jako bachor, vypadala jsem v bikinách jako buldok, stehna a nohy byly pořád větší a větší! Rozhodla jsem se, že chci zdravé tělo a dobrou fyzickou formu a že pro to udělám cokoliv. Tak jsem přestala jíst tučné potraviny a jíst před spaním. Začala jsem ráno běhat a večer jsem chodila do fitka. Ale místo toho, abych zhubla, jsem pořád jen přibírala. Po měsíci jsem se dostala na váhu 94 kg, což je strašná cifra. Tak jsem ještě zpřísnila dietu, vyloučila jsem maso, chleba, brambory a sladkosti. Jedla jsem vlastně jenom ovoce a zeleninu a pila jen vodu. Vyzkoušela jsem taky řadu tabletek na hubnutí a všemožné drahé čaje, ale všechno marně. Vždycky se po nějaké době shozené kilogramy zase vrátily…

Abyste něčeho dosáhli, tak musíte na sportování věnovat příliš mnoho času a sil. Takže co dělat?

Po sérii diet, tabletek, hodin strávených v tělocvičně a hromadách peněz vyhozených za osobní trenéry jsem to vzdala. Ale jednou jsem náhodou narazila na článek o novém produktu, Konjac Slim a rozhodla jsem se, že ho vyzkouším. Nehledě na to, že jsem slyšela, jak díky němu zhubla řada celebrit, jsem se k tomu stavěla skepticky. Ale poté, co jsem už vyzkoušela všechno možné a nic mi nepomohlo, jsem byla tak zoufalá, že jsem už neměla žádnou jinou možnost! Četla jsem na Konjac Slim ohlasy a byly opravdu působivé Komplex Konjac Slim v sobě obsahuje psyllium a konjak (glukomannan), přičemž obě látky obsahují vlákninu a spolehlivě dodávají pocit sytosti. Navíc když jsem si podrobně pročítala informace o doplňku stravy glukomannan, který se získává z kořene rostliny konjak, byla jsem dost překvapená, že glukomannan byl uznán

Evropskou komisí jako blahodárný pro stravování a zdraví člověka, protože: 1) Napomáhá snižovat tělesnou váhu (při denní dávce 3 g, tj. 3krát denně jeden gram ve sklenici vody před jídlem) 2) Napomáhá udržovat optimální hladinu cholesterolu v krvi

konjac slim prodej

Tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Zašla jsem na jejich stránky a pročetla si všechny údaje o výrobku Konjac Slim a objednala si ho. Doručili mi ho do dvou týdnů, a jakmile jsem ho dostala, hned jsem ho začala užívat dle instrukcí.

Výsledek. Konjac Slim recenze hubnutí

Už po měsíci byly výsledky k nevíře – shodila jsem 9 a půl kilo! Už jsem se necítila tak plná a začala jsem vypadat mnohem lépe! Břicho a stehna se viditelně zmenšily a já jsem měla naprosto skvělou náladu! Začala jsem věřit, že můžu být krásná bez diety! Tím se taky zvýšila moje motivace nadále cvičit a doplněk stravy nadále užívat, protože, jak se zdá, je opravdu zázračný! Po 2 měsících jsem zhubla dalších 11 kilo! To už jsem se cítila fakt skvěle a to mě motivovalo, abych vždycky chodila po schodech pěšky místo abych jela výtahem. To, co se dříve zdálo tak těžké, bylo najednou příjemné! Nemohla jsem věřit, že to všechno je jen díky tomu, že dodržuju jen pár prostinkých pokynů uvedených na balení Konjac Slim! Tři měsíce uběhly rychle a já jsem shodila ještě 10 kilo! Podařilo se mi nemožné, zeštíhlela jsem za 3 měsíce! Břicho zmizelo, zhubla jsem o 31 kilo a získala jsem postavu, o které se mi ani nesnilo!

Dokonce ani teď nemůžu uvěřit svým očím, když se dívám do zrcadla

konjac slim objednat

V rámci studie bylo subjektům podáváno od 2 do 4 gramů glukomannanu každý den jako doplněk stravy, přičemž u obézních jedinců a osob s nadváhou došlo ke značnému snížení tělesné váhy.

Teď doporučuju Konjac Slim všem svým přátelům a kolegům. Důležitá informace: výrobek si objednávejte pouze přes oficiální stránky výrobku, jinak hrozí, že narazíte na nějaký padělek. Já jsem s výsledky spokojená a věřím, že i vy budete šťastní! Zapomeňte na stereotypy: nepotřebujete žádné diety nebo cvičení k tomu, abyste získali krásnou postavu!

Přestaňte jenom snít o krásné postavě! Dokonalé tělo můžete mít už teď!

Níže uvádím odpovědi na dotazy, které mi kladete každý den:

konjac slim cena

Má pak člověk strie? Nemá. Po Konjac Slim strie mít nebudete, protože obsahuje přírodní složky

Co se stane s kůží? To se tak rychle přizpůsobí? Ano! Ani já, ani mí přátelé, kteří Konjac Slim vyzkoušeli, nemáme žádný problém ani se striemi, ani s celulitidou!

A jak se stravovat? Jakou dietu u toho má člověk držet? Jak už jsem řekla, já jsem proti všelijakým dietám, stačí používat jen Konjac Slim, a to pravidelně.

Je pravda, že by člověk neměl jíst večer po šesté, pokud nechce ztloustnout? To se jen říká! Člověk má jíst vždycky, kdykoliv má hlad! Samozřejmě pro zdraví a metabolismus je lepší, pokud jíte 4-5krát denně a ne příliš velké porce.

Holky, komu se podařilo díky Konjac Slim zhubnout, podělte se o své výsledky! Společně tak přesvědčíme ostatní, že je to prostředek, který opravdu funguje! Líbám!

Kde koupit Konjac Slim, cena, prodej

Poslední komentáře. Konjac Slim recenze, diskuze

Taťána, 28 léta

Já jsem o něm taky slyšela! Prý díky tomu hubne fůra celebrit:))

Majka, 23 léta

Stačí míň jíst a pak žádné problémy s váhou nebudou!

Líza, 28 léta

Já jsem díky Konjac Slim shodila 18 kilo! Kdo nevěří, ať se podívá na moje fotky, hele:

konjac slim hubnutí

Káča, 22 léta

Ne všem chlapům se líbí ženský, který vypadají jako špejle. Chlapům se líbí kypré tvary!

Markéta, 32 léta

To si jen namlouvají ženy, které se neobejdou bez každodenního mlsání.

Irina, 26 léta

Já jsem taky vždycky říkávala, že chlapům se hubené holky nelíbí. Ale ve skutečnosti jsem uvnitř vždycky záviděla štíhlým ženám a snažila jsem se zhubnout pomocí všech možných způsobů. Doteď bych byla bývala kyprá, kdybych se nedozvěděla o Konjac Slim! Shodila jsem s ním 17 kilo!

kde koupit konjac slim

Daniela, 34 léta

Ahoj, moc ti fandím! Vypadala jsi dobře, i když jsi byla plnoštíhlá. Hodně lidem jsi dodala inspiraci, aby se změnili!

Sára, 25 léta

Díky za motivaci, inspiraci a rady! Konjac Slim určitě vyzkouším. Fakt bych si přála zhubnout…

Ančovička, 31 léta

Rozhodla jsem se to vyzkoušet, zejména teď, když je možnost slevy. Už po týdnu jsem o 7 kilo lehčí! Jsem fakt ráda!

Lenka, 34 léta

Já jsem po porodu nabrala 17 kilo! Došlo to tak daleko, že jsem začala mít kvůli tomu zdravotní problémy. Rychle jsem ale našla dietologa, který mi poradil vyzkoušet Konjac Slim. Za 3 měsíce jsem zhubla ještě víc, než jsem chtěla.

konjac slim zkušenosti