Zhubla jsem 60 kg za 3 měsíce bez hladovění a sportu

Ahoj všichni!

Víte, jaké to je nenávidět se za to, že máte nadváhu? Já to znám. Žila jsem tímhle způsobem mnoho let. Vždycky jsem snila o štíhlém těle a naštěstí jsem se přebytečných kil zbavila! Našla jsem efektivní metodu, která mi umožnila zlepšit svoje stravovací návyky tak, abych mohla jíst a zároveň hubnout.

Nyní vážím o 60 kg méně, než dříve, a jsem připravená se s vámi podělit o příběh mojí proměny.

Takto jsem vypadala před a po zhubnutí

Před svatbou jsem byla štíhlá, líbilo se mi, jak vypadám. Jedla jsem zdravě, cvičila jsem a byla jsem aktivní studentka. Druhý rok studia jsem se vdala a otěhotněla.

Bála jsem se, že přiberu, ale tenkrát jsem měla štěstí. Rodiče mi pomohli pečovat o miminko, takže jsem pokračovala ve studiu. Stačily mi dva měsíce na to, abych se opět vešla do oblečení, které jsem nosila před těhotenstvím. Když jsem dostudovala, nehledala jsem si práci, protože jsem měla další dítě.

Stala jsem se ženou v domácnosti. Manžel vydělává dobré peníze a já jsem se starala o byt a domácí práce. Samozřejmě, velikost S mi začala být malá, ale neřekla bych, že jsem přibrala tak moc. Měla jsem normální postavu, dokud jsem neporodila potřetí. Po třetím dítěti jsem ale opravdu ztloustla…

Když se podívám na fotku vlevo, nemohu uvěřit, že jsem takhle vypadala ještě před půl rokem…

Mojí dceři je nyní 5 let. Za tu dobu jsem zkusila všechny možné metody hubnutí. Hlavním problémem ale byla moje rodina, přesněji spíše já. Vařila jsem spoustu různých jídel a rozmazlovala svoji rodinu. Chtěla jsem manžela a děti překvapovat dobrým jídlem a nabízet jim to nejlepší. Mezi chutná jídla ale patří: těstoviny s omáčkou, mexické kuře, čerstvé francouzské croissanty, lasagne, bavorské klobásky se zelím a bramborovým salátem s kopou majonézy.

Vařila jsem každý den, i o víkendech. Lednici jsem měla stále plnou, ale dokázala jsem ji během jediného dne vyprázdnit. Jednoho dne jsem si uvědomila, že nerozmazluji jen svoji rodinu, ale i sama sebe – nakonec jsme všichni měli poruchu stravování, i manžel a děti.

Na fotce vlevo slavím páté narozeniny mojí nejmladší dcery, fotka vpravo mě ukazuje tak, jak vypadám teď.

Je jasné, že svého muže těžko donutím jíst saláty bez majonézy, a můj teenager syn sportuje a jedl by klidně 8x denně. Ale moje nejstarší dcera… loni maturovala a téměř se přestala starat o svůj vzhled. Prosazuje body positivity a přijala se taková, jaká je. Nevadí mi to… ale přibrala skoro 30 kg za jeden rok. To je opravdu moc, a nadváha může mít vliv na její zdraví.

Na fotce vlevo je moje dcera v maturitním ročníku, fotka vpravo ji ukazuje na dovolené na konci prvního roku na škole…

Nevěděla jsem, co mám dělat. Zlobila jsem se na sebe i svoji rodinu. Já jsem přibrala 50 kg za 5 let kvůli tomu, že jsem měla chuť stále jíst. Samozřejmě jsem se snažila pro ně vařit zdravě, ale nechutnalo jim to. Nikdo nechtěl jíst kotlety v páře bez soli a omáček. Když jsem odmítala péct dorty, manžel mi řekl, že jsem zrádce a objednal 4 velké pizzy… Neměla jsem čas ani energii na to vařit sama pro sebe zdravě. Byla jsem naštvaná a nesnášela jsem svoje tělo tak, že jsem plakala. To budu navždycky vypadat takhle? Musela jsem něco udělat…

Kdykoli jsem se podívala do zrcadla, chtělo se mi plakat…

Sledovala jsem na Instagramu spoustu účtů o zdravém stravování a snažila jsem se snížit množství kalorií, které jíme. Začala jsem se účastnit maratonů, sportovala jsem s online trenéry, ale nezhubla jsem ani gram.

Hledala jsem na internetu nějakou motivaci, ale viděla jsem jen fotky svých známých: bývalé spolužačky, vzdálení příbuzní a spousta Instagramových krásek. Všichni byli dokonalí: štíhlí, šťastní, neustále na dovolené s krásnými muži, kteří se na ně dívali tak jako se můj muž dívá na velký steak.

Po tom, co jsem porodila třetí dítě, jsme téměř přestali mít sex. Můj manžel dával přednost večer těžkému jídlu, místo aby se se mnou miloval.

Nemohu říct, že je můj muž tlustý, ale břicho mu docela roste. Četla jsem, že muži s velkými břichy mohou mít problémy s potencí.

Takhle můj manžel vypadal dříve…

Magicoa co je

Nevěděla jsem, jak se z toho začarovaného kruhu dostat – jak přestat jíst tučná jídla a zabránit v tom i svojí rodině. Dokonce jsem šla k dietologovi, ale byly to jen vyhozené peníze. Nakonec jsem opravdu našla řešení díky sociálním sítím. Narazila jsem na blog dívky, která byla v podobné situaci: její rodina milovala jídlo, neměla čas na sport ani na dietu, ale přesto zhubla 78 kg.

Začala jsem sledovat její videa a číst příspěvky, abych se dozvěděla, jak se jí podařilo zhubnout. Naštěstí se podělila o to, že tajemstvím jejího hubnutí je Magicoa.

V jednom ze svých videí mluvila o tom, jak si zmenšit žaludek a cítit se sytě i s malými porcemi jídla. Nejde o resekci žaludku, diety ani půsty. Tato metoda je jednodušší a chutnější – stačí každý den pít Magicoa. Jedná se o instantní nápoj s houbami reishi. Houby se mi moc nezdály, tak jsem si to vygooglila a zjistila, o jaké houby jde. Ukázalo se, že se v orientální medicíně používají ke zmírnění chuti k jídlu, zlepšení trávení a podporu metabolismu. Na východě tyto houby přidávají do nejrůznějších pokrmů – od polévek a příloh až po povzbuzující nápoje a dokonce i dezerty. Houby reishi v nápoji Magicoa se připravují speciálním způsobem tak, aby se zachovaly jejich prospěšné účinky a skryla se jejich výrazná chuť. Proto je Magicoa tak lahodný a tak krásně voní! Nemusíte ani držet dietu, sportovat jen když budete chtít. Říkala jsem si, že pokud je to pravda, je to přesně to, co potřebuji!

Samozřejmě jsem zkoušela různé pilulky na hubnutí a čaje, ale jediné, čeho jsem dosáhla, byly bolesti břicha a průjem. Když jsem se dívala na fotky před/po té dívky, došlo mi, že nikdo nedokáže zhubnout tak moc sám od sebe – potřebujete pomoc. A ona ji našla!

Nebylo snadné tento produkt najít, ale podařilo se. Hned jsem si ho objednala. Mým cílem bylo zhubnout alespoň 5-10 kg, rozhodně jsem nečekala, že budu moct nosit oblečení, které mi padlo před mým prvním těhotenstvím!

I dnes nemohu uvěřit, že je na obou fotkách můj obličej. Jak jsem mohla s tou dvojitou bradou dýchat?

Magicoa ingredience, vedlejší účinky – první výsledky: -9 kg za týden

Magicoa obsahuje dlouhý seznam prospěšných látek, které připravují tělo na hubnutí. Navíc je tento nápoj klinicky testován a schválen evropskými experty. Doporučují ho jako suplement při hubnutí.

Nechápala jsem, jak to funguje, dokud jsem neviděla první výsledky. Zhubla jsem DEVĚT kilo za týden. Už jsem si myslela, že se mi rozbila váha, protože mi to přišlo opravdu hodně.

Na fotce vlevo jsem během druhého týdne hubnutí, na fotce vpravo jsem tak, jak vypadám teď

Nápoj obsahuje přírodní ingredience: extrakt z hub reishi podporuje metabolismus a usnadňuje spalování podkožního tuku. Inulin stabilizuje hladinu krevního cukru a cholesterolu a pomáhá zmírňovat chuť k jídlu. Extrakty z černého pepře a chili zrychlují rozkládání tuků, zejména v problémových oblastech, a pomáhají čistit tělo od toxinů. Maltodextrin a pikolinát chromu vám pomůže cítit se déle sytí, zlepšuje střevní mikroflóru a poskytuje tělu energii. Kakový prášek dává nápoji jeho lahodnou chuť a příjemnou vůni.

Už po vypití prvního šálku jsem se cítila plná energie, a hlad téměř zmizel. O nějakou dobu později jsem si uvědomila, že jím méně – menší porce mi nyní stačí k tomu, abych se cítila sytě. Střeva mi začaly fungovat jako hodinky – dříve jsem čas od času měla trávicí potíže, ale to je už minulost. A co se týče váhy… doslova jsem se dívala na to, jak mi kilogramy mizí. Váha se snižovala, neměla jsem takovou chuť jíst jako dříve, a hlavně jsem přestala jíst sladkosti! Neměla jsem jednoduše chuť jíst nic sladkého, i když jsem dříve jedla čokoládu každý den.

Na fotce vlevo jsem v pátém týdnu hubnutí, na fotce vpravo v osmém týdnu hubnutí.

Přebytečná kila ze mě padala bez jakékoli námahy. Měla jsem radost z toho, že mám menší chuť k jídlu. Bylo to úžasné: kolik asi tak dokážu zhubnout? Měla jsem cíl – vypadat přitažlivě. Samozřejmě si moje rodina všimla změny zhruba v pátém týdnu mého hubnutí. Manžel mi začal věnovat více pozornosti, měli jsme spoustu romantických večerů a díval se na mě tak, jako když jsme se poznali. Je to úžasný pocit, který jsem téměř už zapomněla. On sám se chtěl zbavit svého břicha, ale bylo pro něho těžké vzdát se oblíbených jídel. Na moje doporučení začal také pít Magicoa.

Manžel jedl i nadále vše, na co měl chuť, ale břicho se mu zmenšovalo. A ty skvělé noci plné lásky, které jsme zažívali! Ani na líbánkách jsme netrávili tolik času v posteli.

Oba jsme se změnili k nepoznání. Zbavili jsme se přebytečných kil a vypadali jsme o pár let mladší.

Já a moje láska po tom, co jsme společně zhubli

Moje nejstarší dcera se přiznala, že přibrala na váze kvůli neopětované lásce. Neuměla se vypořádat se svým smutkem a začala se přejídat. Pak se rozhodla, že bude body positive. Proč mi o tom neřekla dříve? Vždycky jsme si přece říkaly všechno. Možná za to nemůže jídlo… Hlavní je, že se rozhodla také zkusit tento nápoj. A víte co? Jsem na svoji rodinu velmi pyšná. Zajména na svoji dceru, která se dostala zpátky do formy.

Jen se podívejte, jak jsme se s dcerou změnily po několika měsících užívání Magicoa.

Zhubla 30 kg a muži za ní stále běhají. Brzy si našla nového partnera, který je do ní opravdu zamilovaný. Nosí ji na rukou a stále jí říká, jak je krásná, štíhlá a přitažlivá.

Magicoa dávkování – proměna

Další z výhod tohoto způsobu hubnutí je, že nemusíte držet dietu. Jedli jsme stále vše, na co jsme měli chuť, ale sami od sebe jsme si dávali menší porce. Nejvíc mě překvapilo to, že ani jeden z nás nepřibral znovu.

Bála jsem se, že když přestanu pít Magicoa, začnu opět přibírat, ale nestalo se to! V minulosti jsem se dívala na svoje tělo a uvědomila jsem si, že vypadám jako kdybych byla napuštěná vodou – jako kuře v obchodě. Necítila jsem se dobře, protože moje bývalé spolužačky vypadaly skvěle. Záviděla jsem svým štíhlým kamarádkám, které měly dostatek pevné vůle na držení diety a cvičení. Teď pro změnu závidí všichni mně: mohu jíst vše, co chci, a vypadám stejně dobře jako oni.

Některých z nich je mi dokonce líto, protože se trápí a hladoví, když je všude kolem tolik skvělých jídel. Proč to dělají? Jen aby je partneři neopustili kvůli nějaké mladší štíhlé dívce. To přece není láska, ale utrpení. Jsem ráda, že mohu žít jinak.

Zhubla jsem 60 kg a cítím se štíhlá a lehká.

Magicoa prodej, kde koupit

Nyní když vím, jak snadno získat dokonalé tělo, chci vám všem říct, abyste se nevzdávali. Podívejte se na sebe do zrcadla a buďte k sobě upřímní: líbí se vám, co vidíte? Chcete se zbavit tuku a změnit se k lepšímu jednou provždy?

Nyní máte šanci toho dosáhnout. Řekněte si, že tentokrát bude vše jinak. Přebytečný tuk vám zmizí jednou provždy a vy už se budete vždycky cítit skvěle. Jeden krok směrem k dokonalosti, lásce a štěstí bez podmínek. Magicoa vám pomůže.

Podělila jsem se s vámi o svůj šťastný příběh. Teď vám chci nabídnout osobní slevu na Magicoa. Klikněte na odkaz a budete si moci produkt koupit za příznivou cenu a dozvědět se tak více o jeho účincích.

Magicoa zkušenosti, diskuze, recenze

Helena

Zdá se, že když to přestanete užívat, tělo se vám postupně zase roztáhne a znovu přiberete. Je to pravda?

Jana Valentová

Ne, to není pravda. Tento produkt na hubnutí jsem užívala už dávno a stále jsem nepřibrala znovu. V minulosti jsem se přejídala, jedla jsem i když jsem neměla vůbec hlad. Tento problém mi díky Magicoa zmizel. Minulý rok jsem dokončila 3 kúry (s přestávkami) a zhubla 37 kg!

Hana Milerová

Wow, i váš manžel zhubnul! Slušelo mu to ale i když byl tlustý 🙂 Teď spolu vypadáte skvěle. Jako filmové hvězdy 🙂

Nick

To jsou skvělé výsledky a úžasný příběh! Doufám, že díky vašemu příspěvku se podaří zhubnout i jiným lidem

Irena Stojáková

Skvělé výsledky! Přemýšlela jsem o operaci žaludku, ale je to drahé a nebezpečné. Je skvělé, že teď vím o Magicoa. Sama bych se přebytečných kil nikdy nedokázala zbavit. Nikdo mi nevěří, že jsem to zvládla, ale mně je to jedno. Já vím, jaká je pravda, a řekla jsem vám o tom.

Lenka Petrů

kam zmizela ta kůže???

Olivie Marečková

Co tím myslíte? Povislá kůže? Když budete hubnout správně, nebudete mít problémy s kůží. Vím to z vlastní zkušenosti. Shodila jsem 18 kg díky Magicoa a nemám žádnou povislou kůži. Naopak, zmizel mi nejen tuk, ale i celulitida.

Lucka

Třikrát v životě jsem hodně zhubla, ale vždycky jsem přibrala všechno zpátky. Zkoušela jsem držet diety celý život, zničilo mi to duševní i fyzické zdraví, a nedosáhla jsem žádných výsledků. Operací se ale bojím. Vyzkouším

Eliška Svobodová

Hmm, já mám asi 50 kg nadváhu a je mi to jedno.

Sára Novotná

Když je vám 20 let, nemusíte se starat o svoji váhu, ale po 35 letech už je nadváha problém. Měla byste zhubnout, abyste se vyhnula zdravotním potížím. Říkám to z vlastní zkušenosti.

Jiří Pavelka

Tuk na břiše je ošklivý, tělo nemá být kulaté. Mužům se tlusté ženy nelíbí. Pokud někomu ano, je divný.

Eva Janovská

Nebuďte tak zlý! Zejména tady, na blogu, kde lidé hledají podporu a nechtějí být uráženi hloupými muži!

Marie Babáková

Nevšímejte si nikoho a dělejte jen to, co chcete. Já jsem se zbavila nadváhy a můj život je teď jednodušší. Dokázala jsem to díky Magicoa. I moje stravovací návyky se změnily! Ve zkratce – moje chutě jsou úplně jiné, mám teď víc ráda zdravá jídla. Například nechci jíst žádné sladké pečivo, i když jsem ho dříve jedla každý den. Chleba, nezdravé jídlo, dokonce i sladkosti – nechci je už jíst. Ovoce, rostlinná strava, ryby, sýry, mléčné produkty a další zdravé potraviny teď jím každý den, začaly mi chutnat. Samozřejmě si stále dám dezert, ale nepřejídám se.

Kateřina

To jsou skvělé výsledky! Děkuji za vaše odpovědi a za motivaci, objednám si tento produkt, dokud platí sleva.