Maral Gel vedlejší účinky, ingredience, prodej

Maral Gel komentáře, recenze, zkušenosti, koupit

Maral Gel Česká republika, cena, dávkování, co je

Maral Gel návod, recenze, diskuze, kde koupit

Pro každého zástupce silnějšího pohlaví je důležité cítit se jako vítěz v jakékoli situaci, a zvláště pokud jde o sex. Podle pozorování odborníků je jednou z určujících podmínek sebedůvěry, vlastní potence, ale i vysokého sebevědomí velikost důstojnosti. Gel na zvětšení penu Maral Gel pomůže napravit tuto důležitou část mužského těla bez operace, bez použití vakuové pumpy a dalších zařízení. Nástroj nejen stimuluje růst penu, ale také posiluje erekci, zvyšuje vytrvalost a prodlužuje dobu pohlavního styku.

Pojďme se podívat, co je Maral Gel, jak produkt funguje, jaké jsou jeho výhody oproti analogům, které nefungují, jak krém používat podle návodu k použití a dávkování, kde koupit Maral Gel a jaká je jeho cena prodej v Česká republika a analyzovat recenze, diskuze, komentáře a zkušenosti na Maral Gel na fórech.

Co je Maral Gel?

Maral Gel je speciální intimní gel určený pro silnější pohlaví. K dispozici v praktické a kompaktní 50 ml tubě, má jedinečný modrý odstín díky speciální kombinaci komponent. Tajemství vysoké účinnosti Maral Gel je v jeho ingredience. Přípravek obsahuje tyto přírodní extrakty:

 • Kyselina jantarová – zvyšuje průtok krve v pánevní oblasti a také zajišťuje intenzivní prokrvení penu. Výsledkem je, že díky přítomnosti Maral Gel této složky je aktivována silná a trvalá erekce
 • Výtažek z kořene maralu – obsažený pro zvětšení penu, podporující otoky a také protahování kavernózních tkání penu. V důsledku toho se orgán vizuálně mění a zvětšuje se jak na délku, tak na průměr

Právě maralový kořen je odedávna využíván v lidovém léčitelství jako přírodní a vysoce účinný stimulant s vynikající potencí. Také taková složka dělá z gelu kvalitní přípravek pro zvětšení penu a výrazně zvyšuje výdrž.

Jak to funguje

Maral Gel – externí bylinný prostředek pro zvýšení mužského penu, zvýšení vzrušivosti, zlepšení zdraví obecně a odstranění psychického napětí. Účinný ihned po aplikaci. Má stimulační vlastnosti, zlepšuje krevní oběh a erekci. Maral Gel na zvětšení penu mohou používat muži různého věku, nemá vedlejší účinky.

Maral Gel je bylinný gelový přípravek určený k vnější aplikaci před pohlavním stykem. Postupně, v průběhu používání, se mužský pen zvětšuje o několik centimetrů a jeho objem se také zvyšuje paralelně.

Lék během aplikace nezpůsobuje nepohodlí, rychle se vstřebává a poskytuje přímý lokální účinek, aniž by ovlivnil jiné vnitřní orgány, na rozdíl od syntetických tabletových přípravků. Kromě individuální nesnášenlivosti a dospívání nemá gel žádné kontraindikace.

Anotace k nástroji obsahuje doporučení pro použití a indikace:

 • Malá velikost penu
 • Slabé plnění kavernózních těles při pohlavním styku
 • Problémy s potencí
 • Nepohodlí při pohlavním styku kvůli nedostatečné lubrikaci

Maral Gel je žádoucí použít jako kurzový nástroj a ne jednorázově k dosažení trvalého, trvalého efektu.

Princip fungování

Maral Gel má univerzální účel a je doporučován pro muže různého věku, kteří mají problém s malým penem a s tím spojené nepohodlí. Jak gel funguje:

 • Zajišťuje intenzivnější průtok krve v oblasti genitálií
 • Zlepšuje tok živin a kyslíku do tkání
 • Podporuje zvětšení penu o několik cm (od 4 do 10)
 • Prodlužuje trvání pohlavního styku
 • Zlepšuje erekci a orgasmus
 • Zlepšuje kvalitu spermií a zvyšuje objem semenné tekutiny
 • Podporuje zvýšení fyzické odolnosti

Při aplikaci gelu před pohlavním stykem muž zaručeně zlepší erekci a dosáhne maximálního smyslného potěšení. To má nejen dobrý vliv na vztahy s partnerem, ale také zlepšuje náladu, muž cítí emoční povzbuzení.

Návod k použití

Výrobce Maral Gel doporučuje používat denně, nejlépe 30 minut před kontaktem. Jemnými masážními pohyby se přípravek nanáší po celé délce od základny až po hlavu. Průběh užívání je 3-4 týdny. Lze opakovat několikrát do roka.

Kde koupit Maral Gel?

V současné době je obtížnější koupit Maral Gel gel v lékárně, ale vždy si jej můžete objednat prostřednictvím webových stránek oficiálního výrobce. Poradce přijme přihlášku, upřesní způsoby doručení a počet balíků a zodpoví vaše dotazy. Platba za balík se provádí při převzetí.

2600Kč

1300Kč