Je zřejmé, že problémy s vlasy jsou výsledkem zejména špatného životního prostředí a mnoha negativních externích faktorů. Pro obnovení zdraví vlasů a udržení krásného vzhledu trichologové doporučují používat jedinečný inovativní produkt, regenerační sprej Miracle Oil. Tento produkt je určen pro domácí použití, což je v mnoha ohledech velmi pohodlné.

 • Nemusíte trávit čas a utrácet peníze v kadeřnictvích.
 • Plná kůra pro domácí léčbu trvá jen 4 týdny a účinky tohoto produktu zaznamenáte již po prvním použití.
 • Malé množství tohoto kosmetického přípravku obsahuje úplný léčivý komplex určený pro zlepšení struktury vlasů, vlasových váčků a pokožky hlavy.
 • Tento produkt se snadno používá, nebudete potřebovat žádné speciální dovednosti.

Složení Miracle Oil

Sprej Miracle Oil můžete používat v případě padání vlasů a také pro regeneraci vlasů. Jeho všestranné použití a efektivita je výsledkem jeho jedinečného složení.

 • Jojobový olej obnovuje strukturu vlasu, chrání vlasy a pokožku hlavy před vysycháním a šupinatěním. Eliminuje roztřepené konečky, vyživuje a tonizuje vlasové váčky.
 • Olej z hroznových semen urychluje metabolické procesy v pokožce hlavy a vlasových váčcích.
 • Olej z Ylang-ylang působí jako relaxační složka a zmírňuje záněty pokožky.
 • Citronový olej má silné antibakteriální účinky, předchází rozvoji zánětlivých procesů v pokožce hlavy a odstraňuje lupy.
 • Avokádový olej podporuje mikro krevní oběh v cévách v pokožce hlavy a urychluje obnovení vlasů.
 • Ricinový olej stimuluje růst vlasů a aktivuje neaktivní vlasové váčky.
 • Vitamín E – tokoferol je látka rozpustná v tucích, která má silné antioxidační účinky. Má omlazující účinky na celé tělo včetně vlasů a dodává jim lesk a sílu.

Účinky Miracle Oil

Jedinečné složení tohoto spreje je výsledkem dokonalé rovnováhy jeho ingrediencí. Toto jedinečné složení umožňuje všem složkám Miracle Oil působit naplno a navzájem se podporovat. Tento produkt je hypoalergenní a mohou ho používat nejen těhotné ženy, ale také děti od 10 let. Používání Miracle Oil přináší následující výsledky:

 • Zpomalení padání vlasů a zrychlení růstu nových vlasů,
 • Vlasy začnou růst i na místech, odkud vypadaly,
 • Struktura vlasů se posílí, křehkost a roztřepené konečky se zmírní,
 • Vlasy si získají zdravý lesk a zlepší se jejich elasticita.

Výsledky používání spreje Miracle Oil uvidíte skutečně již po prvním použití. Při pravidelném používání se vám zregeneruje 90% vlasových cibulek, bez ohledu na příčinu vypadávání vlasů.

Bez ohledu na to, že Miracle Oil je směs olejů, má úžasně lehkou texturu a nezanechává na vlasech mastný film. Vytvořením ochranného obalu okolo každého vlasu tento sprej předchází vypařování vlhkosti z vlasů a zrychluje regeneraci poškozených struktur vlasů. Při pravidelném používání tohoto produktu po dobu alespoň 4 týdnů se roztřepené a suché vlasy vyhladí a získají objem, zdraví a lesk. Miracle Oil také efektivně řeší problémy s pokožkou hlavy. V důsledku léčby zmizí lupy, svědění a záněty. Vlasy budou hustější, protože se aktivují zdeformované a pasivní vlasové váčky a spustí se rychlejší růst.

Jak používat sprej Miracle Oil

Na začátku kůry můžete sprej používat každý den. Když jeho účinky začnou být viditelné, můžete počet aplikací snížit na 2-3x týdně a nanášet sprej na vlasy vždy po mytí. Tento produkt se nanáší na čisté suché vlasy a na pokožku hlavy ve formě spreje. Po nanesení si ho vetřete do pokožky hlavy jemnými masážními pohyby, dokud vás pokožka hlavy nezačne mírně brnět. Miracle Oil nemusíte z vlasů oplachovat, stačí vlasy jednoduše rozčesat.

Tento inovativní produkt si můžete koupit v online obchodě. Tento produkt byl testován a certifikován a obdržel spoustu pozitivních recenzí. Recenze na tento přírodní léčivý sprej Miracle Oil přicházejí od zákazníků z různých zemí. Stal se velmi populárním, díky jeho efektivitě a díky tomu, že se snadno používá. Můžete si ho objednat téměř odkudkoli na světě a v poslední době si získává popularitu i v České republice.