Sex Nápoje. Potraviny se používají jako afrodiziaka po mnoho století, ale už jste se někdy zamysleli nad tím, že i nápoje mohou podporovat chuť na sex?

Nejen sklenice vína vás dostane do správné nálady, ale existují také konkrétní nápoje podporující chuť na sex, které dokážou více než jen zbavit vás zábran.

Nezapomeňte, že jeden nebo dva koktejly vám mohou pomoci uvolnit se, ale když toho vypijete více, alkohol bude kontraproduktivní. Následující nápoje vyžadují trochu přípravy, ale jejich chuť a hlavně výsledky za to rozhodně stojí.

Zázvor. Čerstvý zázvor pomáhá zlepšovat tok krve, což je skvělé pro váš krevní oběh. A protože se krevní oběh posiluje na všech místech v těle, je to skvělé také pro váš milostný život!76574353

Kromě toho je zázvor jednou z nejuniverzálnějších ingrediencí, co se týče afrodiziakálních nápojů, protože ho můžete dát do čehokoli – od čajů až po koktejly!

Kajenský pepř. Okořenit si sexuální život je skvělé, takže si můžete okořenit i své drinky! Kajenský pepř podporuje krevní oběh a uvolňuje endorfiny, takže se díky němu budete cítit lépe.

Bazalka. Protože má bazalka afrodiziakální účinky, můžete ji dávat do omáček a do salátů. Není ale špatné ji použít i do nápoje! Ať už ji budete konzumovat jakkoli, bazalka posílí váš krevní oběh a dodá vašemu tělu smyslné teplo.

Nemyslete si, že vitální milostný život lze zajistit pouze pilulkami. Zkuste některé z těchto nápojů a okořeňte si i svůj sex, přírodním způsobem.