Tonus Fortis je patentovaný produkt, který zvyšuje mužskou potenci. Je určen pro léčbu všech druhů sexuálních poruch a také pro zvýšení ženského libida. Jeho účinky jsou založeny na speciálně vybraných extraktech z 5 rostlin, které mají úžasné léčivé účinky. Tento produkt byl uveden na trh teprve nedávno, ale už nyní má spoustu pozitivních recenzí. Prodává se ve formě sirupu.

Účinky Tonus Fortis:

 1. Skvělý zdroj posílení mužského i ženského libida
 2. Lepší potence a silnější erekce
 3. Posílení schopnosti udržet pozornost a paměti
 4. Léčba zánětlivých onemocnění (zánět prostaty, adnexitida)
 5. Přirozené posílení svalstva (zvětšení penisu)
 6. Eliminace depresivní nálady a nervozity
 7. Silné antioxidační účinky
 8. Mírný diuretický účinek
 9. Funguje proti pálení žáhy
 10. Očišťuje cévy od nánosů cholesterolu
 11. Kompletně čistí krev. 2415485445

Ve své recenzi sexuolog P. Smith tvrdí, že Tonus Fortis reguluje metabolismus a upravuje hladiny hormonů. Tento lék může podpořit produkci testosteronu, čímž pomůže prodloužit sexuální styk, podpoří sexuální touhu a zlepší kvalitu orgasmů.

Faktem je, že mnoho lidí má problémy v sexuálním životě, ale je všichni jsou ochotní to přiznat.

Důvody poklesu sexuální aktivity:

 1. Infekční a zánětlivá onemocnění
 2. Špatná ekologie, zvýšená úroveň radiace
 3. Genetické faktory
 4. Častý stres a úzkosti
 5. Nedostatek důležitých vitamínů a stopových prvků ve stravě
 6. Nervozita a duševní poruchy
 7. Neuspokojivý sex v minulosti

Užívání Tonus Fortis5566620

Tento lék je vytvořen pro vás, abyste žili svůj život naplno, měli uspokojivý sex, vypadali dobře a zlepšili si své zdraví. Tonus Fortis také podporuje zvětšení penisu (+ délka i tloušťka). Nemá žádné vedlejší účinky, ale jeho výsledky jsou dlouhodobé.

Tento lék funguje díky látkám, které obsahuje:

 • Ostropestřec mariánský zvyšuje mužskou potenci a má silné protizánětlivé účinky.
 • Třezalka tečkovaná bojuje proti depresi, léčí poruchy nervového systému, odstraňuje chronický stres a zlepšuje náladu.
 • Extrakt z čaje Mursala je univerzálním lékem na spoustu nemocí: slabá potence, potíže s reprodukčním systémem, plicní poruchy a trávicí poruchy, krevní anémie, zhoršení zraku, vysoký krevní tlak. Tento extrakt posiluje imunitní systém, odstraňuje z těla toxiny a zpomaluje projevy stárnutí.
 • Extrakt z guarany. Tato rostlina se často používá už od starověku k léčbě různých nemocí a také pro podporu libida a snížení únavy a nervozity. Zrychluje metabolismus buněk a spaluje přebytečné tuky. Tento extrakt je jedinečným zdrojem fyzické síly a energie, výkonnosti a zlepšení orgasmu a erekce.
 • Kotvičník zemní je silným přírodním afrodisiakem. Zvyšuje produkci testosteronu, posiluje chuť na sex a podporuje růst svalů. Tato rostlina zbavuje tělo nezdravého cholesterolu a čistí krev a odstraňuje z ní toxiny.

Existuje spousta léků na podporu mužské potence, ale ne všechny tyto léky jsou bezpečné a většina z nich má pouze krátkodobé účinky. Bez certifikace kvality a příslušných klinických testů tyto léky mohou způsobit vážné vedlejší účinky a přispět k rozvoji mnoha chorob.

Tonus Fortis byl klinicky testován, je patentován a má certifikát kvality. Je vyroben pouze z přírodních ingrediencí a obohacen o komplex B vitamínů.

Forma léku

Lék se prodává ve formě sirupu v 300 mg zkumavkách.

Doporučení ohledně užívání 54521500

Denní dávka by neměla přesáhnout 20 ml. Pro léčbu či prevenci berte jednu dávku hodinu před prvním ranním jídlem.

Pro posílení potence a zvětšení svalů v penisu berte jednu dávku hodinu před pohlavním stykem.

Kontraindikace

Selhání srdce, nádory, zánětlivá onemocnění v akutním stádiu, nebo zvýšená citlivost na některou z látek obsažených v produktu.

Tonus Fortis nemá žádné kontraindikace v kombinaci s jinými léky.