Prostatitida je jedním z nejběžnějších mužských onemocnění. Podle statistik více než 40% mužů nad 40 let trpí tímto nepříjemným onemocněním. Prostatitida způsobuje spoustu nepříjemných pocitů a brání muži žít život naplno, zejména co se týče sexu. Skutečné procento mužů, kteří trpí prostatitidou je mnohem vyšší, než oficiální statistiky, protože toto onemocnění může být dlouho latentní a také proto, že muži neradi vyhledávají lékařskou pomoc s takto „citlivými problémy.“

Nepříjemné příznaky prostatitidy:

 • časté močení, močení v noci;
 • bolest v oblasti periea a pánevní oblasti;
 • zhoršování erekce a chuti na sex;
 • nízké sebevědomí a nedostatek sebeúcty.

979788888

Kdy konvenční léčba nepomáhá

V posledních letech si lékaři všimli, že toto onemocnění „omládlo“ a postihuje stále více i muže, kteří nemají ještě ani 20 let. Bohužel vyhlídky nejsou moc dobré, protože případy prostatitidy u mužů po celém světě stále rostou.

Tradiční léčba – masáže, fyzioterapie, posilování imunitního systému a dokonce i integrovaný přístup, často přináší pouze krátkodobou úlevu, ale nevyléčí vám prostatu úplně.

Zázračný lék založen na přírodních látkách

Naštěstí prostatitida už není problémem navždy. Existuje lék, který úspěšně otestovali muži po celém světě. Jmenuje se Prostect.

Než se rozhodnete koupit si Prostect, musíte vědět, jak tento lék ovlivňuje prostatu a jaké složky jsou uvnitř.

 • jalovec usnadňuje močení a zlepšuje produkci spermatu;
 • vrbovka zlepšuje krevní oběh a zmírňuje zánět uvnitř prostaty;
 • kořen pýru efektivně zmírňuje bolest při močení;
 • kopřiva zvyšuje libido a posiluje erekci.

Všechny tyto přírodní ingredience se používají k léčbě prostatitidy v mnoha zemích a jejich účinnost je prokázaná. Stejný vzorec se tradičně používá po staletí pro léčbu mužů také v Česku.

Jak Prostect funguje?

Efektivitu léku Prostect potvrdili zkušení urologové a andrologové. Pravidelné užívání tohoto léku vám přinese úlevu během několika dnů, zatímco pozitivní dynamiku lze pozorovat už po jednom měsíci od začátku léčby onemocnění. Kromě toho na rozdíl od jiných metod léčby prostatitidy nemá Prostect žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergie.

Všechny ingredience léku Prostect ovlivňují prostatu a zbavují vás nepříjemných příznaků prostatitidy.prostect czech

Prostect je pohodlný a snadno se užívá

Prostect se prodává ve formě tinktury. Rozpusťte jednu lžičku koncentrovaného produktu ve sklenici vody a pijte třikrát denně v průběhu jednoho měsíce.

Tato forma užívání je pohodlná, protože malou lahvičku si s sebou můžete nosit kamkoli.

Vaše zdraví je ve vašich rukou

Muži, kteří trpí prostatitidou již dlouho a kteří objevili Prostect, mohou jeho účinnost potvrdit již po několika dnech užívání. Recenze mluví samy za sebe:

 • Ranní erekce se vám vrátí už během několika dnů!
 • Po měsíci užívání Prostect testy ukázaly, že jsem naprosto zdravý.
 • Výsledky mě naprosto ohromily! Všechny příznaky vymizely během tří týdnů po započnutí léčby.

A těmto mužům se podařilo plně obnovit svůj normální život a někdy také zachránit své rodiny. Většina z nich před vyzkoušením Prostect zkoušela tradiční metody léčby, ale dobrých výsledků dosáhli až s přípravkem Prostect.

Věk není důvod k omezení sexuálního života

Většina případů erektilní dysfunkce vlivem prostatitidy se vyskytuje u mužů nad 50 let. Bohužel mnoho z nich nevěří, že se jim chuť na sex může vrátit a jednoduše se se svojí impotencí smiřují.

Prostect umožňuje mužům obnovit jejich zdravý sexuální život a začít opět prožívat potěšení. Ti, kteří nepochybují a rozhodli se objednat si Prostect, si užívají obnovení sexuálních funkcí a dokonce i zpomalení stárnutí.

875678666

Začněte svoji léčbu už dnes

Pravda o efektivitě Prostect je potvrzena všemi, kteří tento lék zkusili. Kromě toho, že vás zbaví nepříjemných příznaků prostatitidy, získáte také sebevědomí, sebeúctu a budete si opět vychutnávat život plnými doušky. Problém s prostatou je potřeba řešit nejen fyziologicky, ale také psychicky. To není překvapivé, protože nic nedělá z muže většího muže, než schopnost užívat si sexuální život!