V roce 2016 bylo psoriázou postiženo více než 4% světové populace. Tento citlivý problém stále častěji postihuje mladé lidi. Podle statistik je 7 z 10 lidí trpících psoriázou mladší 25 let.

Co je psoriáza?

Rybí šupiny (což je lidový název tohoto onemocnění) se projevují svěděním a výrazně červenými flíčky na pleti, které jsou pokryté stříbrným povlakem. Pokud se tato nemoc aktivně neléčí, postižená místa se rychle rozrostou a nemoc se začne výrazně rozšiřovat.

Příčinami rozvoje tohoto onemocnění jsou hormonální nerovnováha a nefunkční endokrinní žlázy a nervový systém, ale také genetická predispozice.

Psoriáza se nepřenáší vzduchem, dotekem, ani pohlavním stykem

Toto onemocnění značně ovlivňuje kvalitu života nemocné osoby a zabraňuje jí odkrývat postižené části těla, nebo například chodit na pláž, protože může často vyvolat negativní reakce u ostatních lidí. Smutnou pravdou je to, že psoriáza je téměř neléčitelné onemocnění. Ani delší období remise není garancí, že se nemoc nevrátí znovu.

Efektivní řešení tohoto problému

Evropští vědci vyvinuli revoluční lék a začali sebejistě tvrdit, že je možné psoriázu vyléčit! Nepotřebujete k tomu žádnou drahou hormonální léčbu, ani nepříjemné a bolestivé dermatologické procedury. Bude stačit, když postoupíte léčivou kůru s produktem, který se nazývá Psorifix a který je efektivní, snadno se používá, působí rychle, pacienti ho dobře snášejí, je levný a jeho účinnost byla klinicky prokázána.

878688888

Psorifix měl při klinických testech úžasné výsledky. Lidé trpící psoriázou se zbavili svědění, zánětlivých projevů, otoků, zarudnutí, pálení a hlavně také skvrn způsobených tímto onemocněním.

Mechanismus působení produktu Psorifix

Tento sprej zastavuje akumulaci bílých krvinek v místě zánětu, uvolňuje enzymy lysozomu a protizánětlivé látky. Aktivní látky tohoto produktu potlačují fagocytózu, snižují zranitelnost cév a tkání a předcházejí vývoji otoků. Po dokončení kůry s tímto přípravkem, která může trvat 2-4 týdny (podle pokročilosti onemocnění) zaznamenáte viditelný terapeutický účinek.

Již po 7-10 dnech používání se zmírní záněty, výrůstky a vyrážky se zmírní a kůže se přestane loupat. Po 14-15 dnech se 35% pacientů úplně vyléčí ze všech projevů psoriázy. Po 20-21 dnech se počet lidí bez zánětlivých projevů zvyšuje na více než 50%.

Organická povaha tohoto léku je důvodem, proč nemá žádné kontraindikace a také žádné vedlejší účinky.

Psorifix je vysoce efektivní produkt, který pacienti dobře tolerují. Používá se pohodlně a doporučuje se pro vnější terapii v léčbě psoriázy.

Aktivní složky přípravku Psorifix:

  • Včelí med. Zmírňujeprojevykeratodermy, ulevujeodbolesti, brání svědění anormalizujefunkcekloubů,
  • Lysozym. Snižujerizikobakteriální infekcevmístě zánětuausnadňujeabsorpcilékudovnějšíchvrstevkůže,
  • Belliesolej. Má výrazné protizánětlivé účinky, zlepšujefunkcemazových žláz, zjemňujepleť adodává jí hydrataci,
  • Levandulový olej. Zlepšujeelasticituepidermu, má výrazné antioxidační účinkyaspouští regenerační procesyvkůži, které také dodává vitamínyaminerály,
  • Eukalyptový olej. Poskytujeléčivé účinkyaodstraňujesvědění anepříjemné pocity, které jsousnímspojené,
  • Extrakt z kakostu. Tato látka je nejlepším antiseptikem pro kůži;
  • Vitamín A, eugenol, citronelol. Tyto látky stimulují buněčný metabolismus a blokují dělení poškozených buněk kůže.

4769666

Doporučené podávání spreje Psorifix

Před používáním léku na postiženou kůži se dobře omyjte teplou vodou a osušte se textilním ručníkem. Lahvičku se sprejem dobře protřepejte a namiřte ji přímo na oblasti postižené psoriázou. Stříkejte na kůži ze vzdálenosti 10-15 cm. Potom sprej musíte nechat vsáknout. Psorifix účinkuje 15-20 minut. Až přestane působit, můžete zbývající sprej otřít čistým papírovým kapesníkem. Tento proces byste měli opakovat alespoň dvakrát denně, v ideálním případě ráno a večer.