Psoriáza je systémový stav kůže zahrnující obranné funkce organismu. Mechanismus onemocnění spočívá v tom, že se buňky dělí v abnormálně zvýšené míře, a spojení mezi buňkami je ztraceno. To vede k výskytu charakteristických strupů, které způsobují konstantní svědění. Imunitní systém se zapojí do procesu a začíná bojovat s vlastními buňkami.

Je smutné, že příčina psoriázy je stále neznámá. Vědci se mohou jen dohadovat. To vše je překážkou pro vytvoření účinného léku na lupénku ze strany tradiční medicíny.

Obvykle lékaři předepisují hormonální krémy a masti. Nicméně jejich následný vliv na tělo jako celek nebylo dostatečně studováno.

Stávající léky mohou jen dočasně potlačit příznaky onemocnění. Jakékoli drobné zhoršení podmínek ukončí recesi a následně se vytvoří nové ohnisko. Možné spouštěče jsou:

 • stress,
 • deprese,
 • virové onemocnění.

Vývoj přípravku Psorilax

Pro každý jednotlivý případ se lékaři snaží najít individuální přístup, ale, jak praxe ukazuje, nic nepřinese úplné vyléčení. Pacienti neustále zažívají nepříjemné pocity v každodenním životě. Ženy jsou ty, kterým to přináší největší psychologické problémy. Mnohé nosí kalhoty i v létě, nemluvě o plavkách a chození na pláž.

Nicméně, lékaři po celém světě neustále hledají účinnou léčbu. Probíhají stovky pokusů a testů. A konečně se vědcům podařilo vyvinout nový revoluční krém, který umožňuje boj proti nákaze. Nejen, že zajistí trvalé vyléčení psoriázy, ale má také zcela přírodní složení.6347

Název produktu je Psorilax. Dodává se ve formě krému v malé tubě , která umožňuje ji mít stále po ruce, např. ve vaší kabelce. Je neuvěřitelně jednoduchý na používání. Je třeba ho aplikovat v tenké vrstvě několikrát denně na postižená místa. V současné době lze přípravek Psorilax objednat v mnoha zemích, kde je široce používán pro své léčivé vlastnosti. V poslední době se krém stal populární v České republice.

Jedinečnost přípravku Psorilax

Účinnost Psoriluax se prokázala nejen v laboratorních podmínkách, ale i u pacientů pod dohledem lékařů.

Již po první aplikaci pacienti uvádějí, že nesnesitelné svědění ustupuje a zčervenání pomíjí. Cítí úlevu.

Po týdnu používání příznaky ustupují. Pacienti vnímají tyto pozitivní změny:

 • svědění zcela zmizí;
 • zarudnutí mizí, nebo, v některých případech zcela zmizí, indikuje konec zánětu procesu;
 • kožní šupiny se změkčují a opadávají;
 • celkový stav pokožky se stává normální.

Po celém průběhu léčbou přípravku Psorilax, která trvá 3 až 5 týdnů, psoriáza trvale ustupuje.

Mnozí pacienti už si ani nepamatují, že kdysi trpěli touto nemocí. Užívají si nejen fyzické, ale i psychické zlepšení jejich stavu. Už není potřeba skrývat tělo pod oblečení s dlouhým rukávem a kalhoty.

Složení přípravku Psorilax

Jak bylo uvedeno výše, krém obsahuje pouze přírodní složky, které nemají vedlejší účinky na tělo, na rozdíl od klasických hormonálních mastí.

Složení Psorilax je skutečně unikátní díky 6 olejům, které přípravek obsahuje, které v symbióze dávají ohromující výsledek. Každý z nich se týká určité oblasti, a společně léčí všechny příznaky lupénky a zcela regenerují pokožku.

Účinné látky:

 • rostlinný olej pečuje o horních vrstvy pokožky, snižuje svědění a zánět;
 • parafín má antibakteriální funkce, léčí drobná poranění, odstraňuje otoky;
 • mandlový olej normalizuje fungování kožních žláz, zpomaluje zánětlivých procesů;
 • šípkový olej má spoustu vitamínů a minerálů nezbytných pro pokožku, ale také udržet rovnováhu vody v horních vrstvách pokožky a odstraňuje mrtvé buňky;
 • olej z pšeničných klíčků má regenerační vlastnosti, snižuje odlupování a zmírňuje svědění, obnovuje poškozené části kůže.

4325

Ostatní přírodní složky, které tvoří krém, jsou doplněny antibakteriálními vlastnostmi, chrání před infekcemi a ničí choroboplodné zárodky.

Použití

 • Krém musí být aplikován na čisté oblasti pokožky, opláchnuté vlažnou vodou.
 • Osušte pokožku ručníkem nebo čistou utěrkou.
 • Naneste tenkou vrstvu krému na postiženou oblast.
 • Nechte absorbovat po dobu 15 minut.

Psorilax nemá žádné kontraindikace, může být použit na léčení v jakékoliv fázi onemocnění, a to v recesi a těžkém stavu.

Krém je kompatibilní s jinými léky, je možné zakoupit a používat jako součást komplexní terapie psoriázy. To je urychluje zotavení.

Zbavte se lupénky navždy! Užijte si svobody!