Toto zařízení bylo vyvinuto pro lidi, kteří nejsou spokojení s tím, jak vypadá jejich nos, a chtěli by upravit defekty, které jejich nos má. Pomůcka je vyrobena jako odlitek (spona) z vysoce kvalitního materiálu, který se nazývá ortogel. Jde o pevný a poddajný materiál: je také hypoalergenní a poskytuje optimální efekt. Má standardní velikost a váží pouze 15 gramů. Toto zařízení vyvinuli specialisté a kosmetologové a slouží pro úpravu defektů nosu v pohodlí domova. Rhino-Correct Část se snadno používá a můžete ho nasadit jednou rukou.

Jak Rhino-Correct upravuje externí defekty nosu

876964

Anatomický tvar nosu je tvořen různými chrupavkami (laterální chrupavkou, větší alární chrupavkou, chrupavkou nosní přepážky, menší alární chrupavkou a nosními kostmi). Když budete nosit sponu na nose každý den, když budete doma, nosní chrupavky se zmenší už za měsíc. Tato úprava tvaru je důležitá zejména pro lidi, kteří mají nos ve tvaru skoby. Každý měsíc se chrupavka zmenší zhruba o 2 cm.

Spona má také vliv na nosní kosti. Pokud má člověk takové defekty, jako je například nevzhledný orlí nos, nebo menší poruchu nosní přepážky, snadno si je může napravit a získat rovný, jemný nos „řeckého“ typu. Můžete dosáhnout dokonalých změn už za dva měsíce, aniž byste museli podstupovat plastickou operaci a drahé procedury a aniž byste museli riskovat léčbu nezkušenými chirurgy, nebo škodlivé následky anestezie.

Spona má jemné silikonové polštářky, které si můžete upravit na požadovanou velikost snadným pohybem ruky. Toto zařízení umožní každému, kdo má zrcadlo, dosáhnout požadovaného tvaru nosu, protože si jej můžete upravit na rozměry, které vám budou vyhovovat.

Dosažitelné výsledky změny tvaru nosu: 

 • Váš nos se výrazně zúží;
 • Dlouhý nos se výrazně zkrátí;
 • Kořen nosu bude umístěn o něco výše;
 • Nosní kosti se narovnají a zmizí defekty, jako je například křivý nos;
 • Vychýlená nosní přepážka se narovná do správné polohy a vy budete mít krásně rovný nos;
 • Špička nosu, která se často vlivem věku deformuje, se zvedne.

87343434

Přestože má tato pomůcka velmi jednoduchý design, je velmi efektivní pro rychlou a dokonalou nápravu tvaru nosu. Získala si velkou popularitu a spoustu pozitivních recenzí mezi klienty, což je přirozené, když vezmeme v úvahu to, že nestojí moc peněz a také to, že všichni lidé bez ohledu na věk a pohlaví chtějí vypadat přitažlivě.

Jak se Rhino-Correct používá?

Tento produkt je určen jak pro muže, tak pro ženy každého věku. Když budete nosit tuto sponu na nose alespoň třikrát týdně několik hodin v kuse, bude to stačit k efektivní a rychlé nápravě tvaru nosu. Než začnete tuto pomůcku nosit, důkladně ji omyjte a opatrně si ji dejte na nos. A to je všechno! Ať už se budete věnovat domácím pracím, nebo odpočívat, tato pomůcka vám pomůže mechanicky napravit všechny defekty nosní chrupavky a kostí.

Rhino-Correct jemně vytváří tvar nosu, který si sami přejete. Jen za dva měsíce budete k nepoznání, protože velký a nepravidelný nos je většinou vidět na první pohled. Pokud je tedy vaším snem mít radost z toho, co vidíte v zrcadle, tento sen se vám může snadno splnit.

Jaké jsou výhody Rhino-Correct?rhino correct czech

 • Garance nápravy všech druhů defektu nosu;
 • Výrazné výsledky, kterých dosáhnete za krátkou dobu;
 • Naprostá bezpečnost;
 • Pohodlné nošení;
 • Snadné použití;
 • Dostupná cena;
 • Možnost použití v pohodlí domova;
 • Záruka kvality a efektivní výsledky bez nutnosti plastické operace.

Jedinou nevýhodou této pomůcky je to, že nedokáže napravit poškození nosu způsobené například autonehodou, nebo vážným zraněním. Dokáže ale snadno napravit kosmetické vady nosu. Dalším důležitým aspektem je to, že je tato pomůcka snadno přizpůsobitelná tvaru vašeho nosu. Po výběru nového tvaru nosu si nebudete muset dělat starosti s tím, že vám pomůcka spadne, když si kýchnete, nebo zakašlete. Nespadne vám dokonce ani v případě, že s ní budete spát.

Hygienické zásady používání Rhino-Correct

Není nutné pomůcku otírat lihovými čističi ani jinými chemikáliemi. Ideální je omývat ji ve vodě s dětským mýdlem.

789643512

Názory kosmetologa a plastického chirurga

Mnoho profesionálních kosmetologů na použití Rhino-Correct reagovalo velmi pozitivně. Lékaři zdůrazňují naprostou bezpečnost použití a celkové skvělé výsledky svých pacientů. Všichni kosmetologové se shodli na tom, že tento inovativní produkt naprosto změnil oblast krásy a plastické chirurgie.

Není divu, že mnoho lékařů spoléhá na příjmy, které mají z plastických operací nosu a nebyli tedy ochotní připustit efektivitu této pomůcky pro nápravu tvaru nosu.

Geniální věci jsou jednoduché a pro Rhino-Correct to platí dvojnásob.