Problémy s nadváhou postihují jak muže, tak ženy. Muži si s tímto problémem ale většinou nedělají příliš hlavu. Na rozdíl od nich ženy využívají různé metody, které jim mají pomoci dosáhnout jejich cílů. Někdy ale ženy přehlíží důležitý aspekt a to je bezpečnost. Slim Pektin je lék, který nejen efektivně bojuje proti nadváze, ale je také prospěšný pro celé tělo a posiluje vaše zdraví.

Mechanismus fungování přípravku Slim Pektin

Lék na hubnutí Slim Pektin je přírodní lék. Zdravé vlastnosti jeho ingrediencí jsou otestované časem a zkušenostmi a byly testovány také v laboratořích. Pektin a med efektivně odstraňují z těla toxiny a pomáhají spouštět procesy přirozené normalizace tělesné hmotnosti. Tento typ hubnutí je nejefektivnější, protože zajistí, že kilogramy, které zhubnete, už znovu nikdy nepřiberete.

795

Slim Pectin znamená:

  • Rychlé a stabilní výsledky
  • Dobré trávení
  • Silnou imunitu
  • Skvělou pleť, vlasy a nehty

Efektivita tohoto léku byla prokázána v klinických testech. Díky svým skvělým vlastnostem se Slim Pectin stal populárním v mnoha zemích, například i v Česku. Tento lék vám nejen pomůže zhubnout, ale také udělá vaši pleť zdravou. Podle recenzí uživatelů budete mít svěžejší barvu v obličeji a téměř ihned po tom, co začnete tento produkt brát, budete zářit. Kromě toho se vám normalizuje spánek a budete se budit mnohem snáze. Po dvoutýdenní kůře se zbavíte tuku z nejproblematičtějších míst, jako je břicho a boky. Zaznamenali jsme případy, kdy lidé zhubli i 22 kg za 2.5 měsíce.

Terapeutické indikace a kontraindikace

Tento produkt nemá žádné kontraindikace, kromě vážných chronických onemocnění zažívacího traktu a alergie na včelí produkty. Před nákupem Slim Pectin by lidé trpící těmito alergiemi měli navštívit svého lékaře. Tento lék je naprosto bezpečný i pro novopečené matky. Kromě toho je efektivní i pro lidi, kteří trpí obezitou již mnoho let. V tomto případě slim pectin czech republicjsou většinou diety neúčinné, ale kombinace vlákniny a fruktózy poskytuje úžasné výsledky.

Užívání

Balení obsahuje sáčky s pektinovým práškem a organický med. Pokyny k používání jsou snadné:

  • Smíchejte obsahy obou sáčků;
  • Přidejte ke směsi vodu, čaj, nebo šťávu;
  • Vypijte výsledný nápoj.

Tento nápoj byste měli pít dvakrát denně, před snídaní a před spaním. Přivede vás na cestu ke zdraví a kráse, která bude snadná a příjemná! Jedno balení vám vydrží 15 dní a první výsledky uvidíte už během této doby. Maximální doba trvání kůry je 75 dní. Za dva měsíce můžete kůru zopakovat.

Pravidelné užívání tohoto léku vám pomůže postupně zhubnout kilogramy navíc, aniž byste museli držet vyčerpávající diety a cvičit. Dokonalé antioxidační účinky pektinu zachrání vaše tělo před tvorbou a ukládáním tukových buněk.

Zdravé vlastnosti pektinu

Světová zdravotnická organizace uznává pektin jako naprosto bezpečnou látku z hlediska toxikologie. Také potvrzují, že tato látka normalizuje tělesnou hmotnost. Tento polysacharid se nachází v mnoha druzích ovoce a bobulových plodů, jako jsou kdoule, jablka, citrusové slupky a černý rybíz.

Pektin čistí tělesné tkáně od jedů, aniž by narušoval biologickou rovnováhu těla. Tato látka stabilizuje metabolické procesy, zlepšuje krevní oběh a peristaltiku, snižuje hladinu nezdravého cholesterolu v těle a vytváří příznivé podmínky pro mikrobiocenózu.

Původně je pektin rozpustná vláknina, takže ho tělo nedokáže strávit. Absorbuje škodlivé látky a potom odchází z těla společně s těmito látkami.

Med pro hubnutí

974

Med je jednou z nejzdravějších věcí, které na světě existují. Pojďme si zmínit jeho zdravé vlastnosti: antibiotikum, antioxikum, léčí rány, antioxidační účinky, zklidňující účinky, antivirové účinky a posílení imunity. Med je nedílnou součástí diet na hubnutí, a je to jediný sladký produkt, který mohou jíst i lidé, kteří potřebují zhubnout. Med normalizuje funkce trávicího traktu a aktivuje uvolňování žluči, takže podporuje spalování tuků. Měli bychom také zmínit, že diety založené na pektinu zakazují pití kávy a alkoholu. Budete muset také pít více čisté vody, studených bylinných čajů a zeleného čaje.