Věděli jste, že hlemýždi dokážou zacelit díry ve svých vlastních ulitách? Jejich hlen obsahuje látky, které zacelují všechny typy tkání.

Efektivně bojuje proti vráskám

Sérum obsahuje tajnou ingredienci, které říkáme “stroj času pro dívky”

Zesvětluje a omlazuje

Léčivý hlen aktivuje procesy mezibuněčné výměny a omlazuje pleť.

Snail Farm – elixír s účinky botoxu

Snail Farm sérum vyvinuté korejskými vědci, s obsahem hlenu z velkých černých hlemýžďů Akhatina, způsobilo na asijském trhu velký poprask. Tento elixír je u orientálních krásek velmi oblíbený.

Hlemýždi používají svůj hlen pro zacelení ran ve svých ulitách a opravení poškození. Hlemýžď dokáže zacelit i velké díry ve své ulitě s pomocí tohoto hlenu.

Alternativa botoxu

Toto omlazující sérum obsahuje také SYN®-AKE komplex. Tato látka funguje podobně jako injekce botoxu – vaše svaly se uvolní, textura pleti se obnoví a vrásky zmizí.

SYN®-AKE komplex je založen na peptidech podobných hadímu jedu. Toto sérum je určeno pro hloubkovou regeneraci a omlazení pleti. Nelze si představit účinnější a všestrannější složení pro hojení a omlazení pleti na všech úrovních.

Recenze uživatelů

Marie, Praha

Moje snacha mi toto sérum koupila, když byla v Koreji, tenkrát jsem ho vyzkoušela poprvé. Jeho účinky mě ohromily! Nikdy jsem nic takového neviděla a ani jsem si nemyslela, že je to možné. Mám doslova nový obličej!

Kromě toho si toto sérum dávám také na krk (který pro mě byl vždycky problematický)… A víte co? Pleť na krku se mi také zpevnila. Po dvou lahvičkách tohoto produktu a po dvou a půl měsících používání nyní vypadám o 10 let mladší.

Marta, Brno

Děkuji za toto sérum! Zbavila jsem se tmavých skvrn na obličeji, kterými jsem dlouhou dobu trpěla. Kromě toho se mi už nezačaly tvořit žádné další. Účinky tohoto séra jsou skutečně neuvěřitelné!

Snail Farm si můžete objednat ve 3 snadných krocích!

Vyplňte objednávkový formulář Počkejte, až vám zavolá náš manažer Je možné platit kartou nebo po převzetí objednávky.

 

Poštovné a platba

Dodání po celé zemi poštou během 5-10 pracovních dní.
Nevyžadujeme žádné platby předem! Zaplatíte až při převzetí objednávky.
Máte právo zrušit nákup do 14 dní od obdržení objednávky, bez ohledu na důvod vrácení zboží.