Krém na poprsí UpSize už získal spoustu pozitivních recenzí od mnoha žen. Dámy tvrdí, že funguje velmi rychle. Poprsí se jim zvětšilo, pleť se zpevnila a zároveň se jim zvedlo i sebevědomí.

Každá žena se neustále snaží zlepšit svůj vzhled. Poprsí hraje velmi důležitou roli v ženské sexualitě. Když jsou prsa proporčně úměrná tělu, vypadají velmi sexy. Také oblečení sluší více ženám, které mají krásně tvarované poprsí. Ne každá žena ale má takovou postavu. Ve skutečnosti je zhruba 60% žen nespokojených s velikostí svých prsou.

Malá prsa nejsou jediným problémem. Vzhled poprsí závisí na mnoha faktorech, včetně různých fází ženského menstruačního cyklu. Například v některých fázích cyklu je poprsí větší a plnější. Kromě toho se poprsí zvětšuje v těhotenství, již od prvních dnů. Během kojení se zvětší dokonce i ta nejmenší prsa.

Problém ale nastává po tom, co ženy přestanou kojit. Poprsí už neprodukuje ani nehromadí mléko Kromě toho o sebe žena může začít aktivně pečovat a zhubnout váhu, kterou během těhotenství přibrala. Poprsí se skládá povětšinou z tukové tkáně, takže po hubnutí může být malé a povislé. V průměru žena přijde o 15-20 g prsní tkáně na každé 4 kg, které zhubne.

Moderní průmysl krásy nabízí spoustu řešení pro všechny problémy, kterým ženy ohledně svého vzhledu čelí. Je možné podstoupit plastickou operaci, věnovat se různým druhům cvičení, brát léky, doplňky stravy, nebo se uchýlit k lidovým metodám léčby. Výživoví poradci také doporučují speciální dietu s vysokým obsahem sóji, která obsahuje ženské pohlavní hormony. V praxi je ale téměř nemožné dosáhnout dobrých a stabilních výsledků s kteroukoli z těchto metod. Jedinou výjimkou jsou prsní implantáty, které jsou ale drahé a kromě toho operace může mít po nějaké době vážné zdravotní následky.

Poprsí a hormony765754634534

Mnoho léků má velká rizika, protože látky, které obsahují, narušují funkce endokrinního systému. Vzhled poprsí velmi závisí na hormonálním cyklu. Narušení tohoto cyklu může zničit celý endokrinní systém, takže je velmi důležité, aby pilulky a krémy na zvětšení poprsí obsahovaly pouze bezpečné látky.

Ženský pohlavní hormon estrogen je hlavním zdrojem ženské atraktivity. Tento hormon ovlivňuje to, jak žena vypadá a jak se cítí. Vytváří ženskost se všemi jejími vlastnostmi: oblé ženské tvary, jemná povaha, emocionální citlivost a milé chování. Kromě toho podporuje také růst vlasů, obnovování pleti a brání hromadění cholesterolu. Nedostatek estrogenu vede k vážným poruchám ženského fyzického vzhledu, mezi něž patří také povislá prsa.

Ženy by neměly užívat žádné pilulky ani krémy, u nichž si nejsou jisté jejich složením. V opačném případě je mohou postihnout vážné důsledky, například nádory prsou. Výrobci krému UpSize nezapomněli na všechny výše zmíněné problémy a vytvořili jedinečný krém, který dokáže vyřešit všechny problémy s poprsím snadným a rychlým způsobem. Kromě toho obsahuje pouze 100% bezpečné a přírodní látky, takže ženy nemusejí mít strach z jeho složení. Nemá žádné vedlejší účinky, ani kontraindikace.

Složení

Pojďme se podívat blíže na složení krému UpSize:upsize czech

  1. Extrakt z rostliny Peraria Mirifica. Pueraria Mirifica je rostlina, která roste v exotických koutech Thajka. Vědci, kteří se zabývali výzkumem této rostliny, zaznamenali, že lidé, kteří žijí v oblastech, kde tato rostlina roste, vypadali mladší a byl u nich nižší výskyt rakoviny. Tato zázračná rostlina je v Thajsku známá také jako „Kwao Krua Kao“. Místní obyvatelé její účinky dlouho tajili, ale když ji vědci objevili a začali ji studovat, zjistilo se, že Pueraria Mirifica obsahuje stokrát více estrogenu, než sója. Pueraria Mirifica se používá v kosmetickém průmyslu jako látka, která zpomaluje stárnutí. Podobné účinky má také na poprsí. Extrakt z kořene této rostliny, který krém UpSize obsahuje, zrychluje obnovu buněk a pozvedává poprsí. Díky tomu se vám poprsí přirozeně zvětší.
  1. Růžový esenciální olej. Všechny esenciální oleje mají silné kosmetické účinky, ale v případě růžového oleje to platí dvojnásobně. Růžový olej obnovuje hormonální rovnováhu a stimuluje endokrinní žlázy. V kosmetologii se používá pro obnovu pleti. Růžový olej stimuluje regeneraci buněk a obohacuje je o užitečné látky. Zároveň také zlepšuje pevnost a elasticitu pleti.
  2. je jednou z hlavních látek, které obsahuje Puerafia Mirifica. Jeho struktura je podobná lidským hormonům, ale nejde o hormon. Tato látka stimuluje produkci estrogenu. Estrogen, jak jsme již zmínili, patří mezi nejdůležitější látky ovlivňující růst poprsí. Má příznivé účinky na celé tělo a zlepšuje vitalitu pleti. Je nutné podotknout, že deoxymiroestrol se používá také při léčbě prvních stádií rakoviny prsu. Produkty pro péči o pleť s obsahem této látky lze používat také jako prevenci proti nádorům prsou a neoformacím kůže.

Použití

UpSize se používá velmi snadno a má příjemnou vůni.

Tento krém se používá dvakrát denně – jednou ráno a jednou večer. Nanášejte malé množství tohoto krému na poprsí a jemně ho vmasírujte do tkáně odspodu směrem nahoru. Masáž by měla trvat zhruba 10 minut. Během této doby se krém úplně absorbuje a nezanechá žádné skvrny na oblečení.

Fakt, že krém UpSize neobsahuje žádné hormony, ale pouze látky, které mají podobné chemické složení jako lidské hormony, je indikován mezinárodními certifikáty ze 14 zemí světa. Ve všech těchto zemích odborníci krém studovali, testovali a došli k závěru, že je naprosto bezpečný. Kromě toho se extrakt z rostliny Pueraria Mirifica a deoxymiroestrol doporučují jako preventivní opatření proti rakovině prsu.

Kdo může používat UpSize

765734576

Podle zpětné vazby od ženy, které krém UpSize používaly, jsou první výsledky vidět po jednom, nejdéle po 3-4 týdnech používání. Skutečně tomu tak je. Účinnost tohoto krému závisí na původním stavu poprsí a také na požadovaném účinku. Některé ženy potřebují pouze zpevnit poprsí po porodu, jiné zase chtějí dosáhnout výrazného zvětšení. UpSize je skvělé řešení pro oba tyto případy.

Bohužel po tak výrazné životní události v životě ženy, jako je porod, poprsí začíná ztrácet svůj tvar. Důvod povislých prsou po porodu a kojení je velmi jednoduchý – pleť povolí. Když se poprsí naplní mlékem pro dítě, kůže se roztáhne. Pokud chce žena dosáhnout takového tvaru a velikosti poprsí, jaké měla dříve, je nutné nejprve obnovit elasticitu pleti. Přesně tak funguje krém UpSize. Je bezpečný také pro ženy, které ještě neměly děti.

Malá prsa nejsou žádným prokletím. Je chyba myslet si, že není možné napravit genetické předpoklady. Stav poprsí závisí na dvou faktorech: množství estrogenu v těle a elasticitě pleti. Tyto problémy lze velmi snadno napravit s pomocí krému UpSize. Tento krém je bezpečný a dodává tělu všechny látky, které potřebuje. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Už za několik týdnů budete mít viditelně krásnější a větší poprsí.

Pokud chcete dosáhnout permanentních výsledků, je nutné celkovou kůru několikrát opakovat. Tuba obsahuje dostatečné množství krému na několik opakování kůry.