Valgus 2 in 1 vedlejší účinky, zkušenosti, cena

Valgus 2 in 1 komentáře, co je, recenze, prodej

Valgus 2 in 1 Česká republika, diskuze, recenze

Valgus 2 in 1 návod, prodej, koupit, kde koupit

Základní příčinou valgózní deformity nohy je narušený krevní oběh, vyvolaný plochými nohami, nošením těsné obuvi, obuvi s vysokými podpatky. Nadměrné zatížení dolních končetin vede k oslabení kostní tkáně, deformaci kloubu a v důsledku toho k valgóznímu zakřivení prstů.

Chcete-li problém odstranit, je důležité zbavit se příčin onemocnění, nikoli příznaků. Odborníci v tomto případě doporučují osvědčenou metodu – pneumatiku Valgus 2 in 1. V tomto článku rozebereme, co je Valgus 2 in 1, jak zařízení funguje, jaké jsou jeho výhody, jak jej používat Valgus 2 in 1 podle návodu k použití, kde koupit Valgus 2 in 1 v Česká republika a jaká je jeho cena prodej, a také rozebereme recenze, diskuze, komentáře a zkušenosti uživatelů na fórech.

K čemu se používá Valgus 2 in 1

Ach ty “vyboulené kosti” na nohách! Kolik nepříjemností a bolesti způsobují našim nohám! A důvod je jednoduchý: kloub palce nohy je deformován a chrupavka se začíná vyboulit směrem ven.

Pokud nepodniknete žádné kroky, pak se časem tvoří spíše velké výrůstky, dochází k neustálé bolesti, otoku. A na módní boty na podpatku můžete nadobro zapomenout…

Není to světlá vyhlídka, že? Mnoho dívek, které si vybírají módní boty, však nemyslí na pohodlí – koneckonců hlavní věcí je být krásná. A někteří lidé si na nošení podpatků tak zvyknou, že si sami sebe v jiných botách prostě nedokážou představit.

Ale budiž, s věkem se za potěšení z mládí musí „platit“ ošklivými a bolestivými boulemi na chodidlech.

Valgusová deformita palce u nohy je název pro nemoc, kvůli které jsme nuceni zapomenout na modelové boty.

Valgusová deformita má následující charakteristické rysy:

 • Únava nohou
 • Ostrá bolest při dlouhých procházkách
 • Esteticky nevzhledné nohy

Je důležité zdůraznit, že toto onemocnění se může v budoucnu rozvinout v artrózu nebo burzitidu. To je velmi nepříjemná vyhlídka, vzhledem k tomu, že tato onemocnění se extrémně obtížně léčí a způsobují stav neustálého nepohodlí.

K vyřešení tohoto problému vyvinuly evropské laboratoře Valgus 2 in 1 – elastický fixátor pro léčbu deformity palce nohy.

S korektorem Valgus 2 in 1 můžete odstranit bolest a zánět nohy za 10 dní. Deformace kosti bude odstraněna do šesti měsíců.

Dokážete si představit, že tato nenáviděná „boule na noze“ jednou zmizí? Nyní je to možné a zcela reálné!

Co je Valgus 2 in 1?

Dlouhodobé nošení nepohodlné obuvi nebo obuvi s vysokými podpatky vyvolává zvýšené namáhání, což způsobuje budoucí deformaci kloubů. Dochází k deviaci první metatarzální kosti nohy dovnitř se současným vychýlením palce ven. Takové situace vyžadují okamžitou akci, jinak bude hrbolek nadále narůstat, což způsobí spoustu nepříjemností.

Ortéza palce na noze Valgus 2 in 1 je pohodlné zařízení, které vám pomůže zbavit se různých bolestí a nepříjemností spojených s hallux valgus, ke kterému dochází v důsledku zvláštností svalově-vazivového aparátu. Speciální pneumatika s magnetickým proužkem bude prostředkem k prevenci a léčbě vyčnívající boule na noze. Princip činnosti západky spočívá v zatažení palce.

 • Držák zajistí pevnou fixaci kloubu po dlouhou dobu
 • Postupně koriguje zkroucený kloub uvolněním tlaku na metatarz při chůzi
 • Rovnoměrně rozkládá zátěž na chodidlo, eliminuje vychýlení kloubu do strany
 • Snižuje pocit nepohodlí a pomáhá zbavit se silné ploché nohy
 • Zmírňuje zánět, zarudnutí, otok a bolest

Valgusová pneumatika je bezpečně upevněna na noze a nepřekáží při chůzi. Je vhodný pro každodenní použití, dobře padne a na noze je při obouvání neviditelný.

Výhody

Valgus 2 in 1 — vícesložkový sáček se synergickým účinkem pro výrobu pleťových vod a koupelí na nohy, který přispívá k odstranění příčin rozvoje hallux valgus a úplnému vyléčení nemoci.

 • Okamžitě zmírňuje bolest, zmírňuje otoky
 • Obnovuje funkci vazů, šlach a svalů nohy
 • Vrací přirozený tvar prstů a kloubů
 • Odstraňuje „hrbol“ v blízkosti palce nohy

Kurz užívání léku Valgus 2 in 1 normalizuje krevní oběh, podporuje regeneraci měkkých a kostních tkání nohy, odstranění nahromaděné tekutiny v “hrbolu” a úplné obnovení přirozené polohy prstů. Valgus 2 in 1 nema vedlejší účinky!

Jak a kdy použít Valgus 2 in 1

Indikace pro použití Valgus 2 in 1:

 • Valgózní deformity (Hallux valgus) prvního prstu na noze s bolestí a bez bolesti
 • Bursitida, artritida a artróza prvního metatarzofalangeálního kloubu
 • Dna
 • Deformační změny na prstech a jejich korekce
 • Prsty kladiva
 • Rehabilitace po operacích chodidel

Držák musí být nasazen na první prst a přitlačen k povrchu nohy. Musíte se ujistit, že Valgus 2 in 1 těsně přiléhá k noze, nezpůsobuje vám nepohodlí a nevisí ven.

Pro dosažení výsledku je nutné nosit Valgus 2 in 1 minimálně 6 hodin denně, maximální doba nošení by však neměla přesáhnout 10 hodin.

První výsledky, za předpokladu, že budete dodržovat všechna doporučení, budete moci pozorovat již 10-14 dní po zahájení terapie.

2600 Kč

1300 Kč