Vbočené palce (hallux valgus) jsou nepříjemné a bolestivé a pokud se dostatečně brzy neléčí, mohou vést i k nutnosti drahé operace. V dnešní době naštěstí nemusíte už trpět, ani se uchylovat k drastickým opatřením – dnes je snadné tento problém léčit, i předcházet jeho vzniku.

Valgus PRO je skvělá léčba, která vám pomůže zbavit se bolestí a nepohodlí, které vám vbočené palce způsobují. Ať už Valgus budete používat na vbočené palce, nebo jen jako preventivní opatření, VALGUS PRO je levný a snadný způsob, jak tento problém vyřešit.

Jak zařízení Valgus PRO funguje?valgus pro czech

VALGUS PRO je malé zařízení vyrobené z měkkého gelového materiálu, které se nosí na nohou během dne. Tento měkký gel vystele prostor mezi zdeformovaným palcem a ukazováčkem na noze a ochrání vbočené palce před odíráním v botách. VALGUS PRO tedy eliminuje bolest a nepohodlí při chůzi. Přestože je toto zařízení extrémně efektivní pro každodenní použití, dlouhodobé úpravy vbočeného palce dosáhnete pouze díky sofistikovanější metodě spojené s použitím různých mastí nebo léků.

Jak nosit Valgus PRO

Manuál k použití Valgus PRO popisuje, jak správně nosit a udržovat toto zařízení a uvádí také další metody léčby, které můžete s tímto zařízením spojit.

  1. Vezměte si tuto pomůcku, mírně ji roztáhněte prsty a natáhněte si ji na vbočený palec u nohy.
  2. Ujistěte se, že je polštářek pevně umístěn mezi vbočeným palcem a druhým prstem na noze a že povrch gelu dokonale pokrývá vbočený palec.
  3. Měli byste nosit těsné ponožky, abyste vbočený palec zafixovali a předešli tomu, že pomůcka z prstu sjede.
  4. Stoupněte si na podlahu a zakruťte palcem tak, aby se Valgus PRO upravil do správné polohy.

87645654

Tuto pomůcku byste měli nosit každý den od rána až do večera. Valgus PRO je pohodlný ve všech druzích bot a po nějaké chvíli ani neucítíte, že ho máte na noze. Můžete ho pravidelně mýt v teplé mýdlové vodě a pudrovat ho, aby stále svěže voněl. Valgus PRO by se neměl dostat na přímé slunce.

Jak vidíte Valgus PRO je jednoduchý a efektivní produkt, který vás zbaví bolesti spojené s vbočenými palci. Používejte tento skvělý produkt a zbavte se bolesti a nepohodlí!