Waist Trainer vedlejší účinky, recenze, diskuze

Waist Trainer komentáře, co je, prodej, cena

Waist Trainer Česká republika, koupit, kde koupit

Waist Trainer návod, zkušenosti, recenze

Nejste příliš spokojená se svou postavou? Chtěli byste vypadat o pár čísel štíhlejší? Hledáte modely? Pokud je to všechno o vás, pak máme dobrou zprávu! Korzet na hubnutí pasu Waist Trainer je to, co opravdu potřebujete! Získejte svou vysněnou postavu během několika minut!

Pojďme se podívat, co je Waist Trainer, k čemu slouží, jak funguje, jak se používá Waist Trainer podle návodu k použití, kde koupit Waist Trainer a jaká je jeho cena prodej v Česká republika, rozebereme recenze, zkušenosti, diskuze, komentáře a názory na Waist Trainer na fórech.

Co je Waist Trainer?

Korzetový pás Waist Trainer – elastický, zdokonaluje linii pasu a dodává energii. Korekční korzetový pás Waist Trainer je nejnovějším vývojem skupiny lékařských profesionálů. Díky svým konstrukčním prvkům a speciálnímu pletení s vlnami (uvnitř) působí korzetový pás na břišní svaly, napíná je a masíruje je a nutí je pracovat správně.

Zeštíhlující korzet, tvarovací prádlo, korzet pod poprsí Waist Trainer – skutečný zeštíhlující korzet pro tvarování siluety.

Nejlepší tvarové oblečení pro ženy a módní doplněk, který lze nosit jako korzet spodního prádla pod oblečení nebo nosit přes oblečení.

Korzet tvoří spirálové kostice z lékařské oceli, které se nedeformují a přispívají k velkému stažení až o 10 cm.Korzet je vyroben z neelastického, prodyšného materiálu, který dobře formuje postavu, a zároveň nezpůsobuje nepohodlí. Korzet do pasu, zmenší ho o 5-10 cm za 2 minuty.

 • Korzet zplošťuje břicho, drží držení těla a vytváří krásnou siluetu
 • Neznatelný zeštíhlující korzet pod oblečením podporuje hubnutí a obnovu postavy
 • Lze použít jako poporodní korzet
 • Při oblékání korzetu není nutná žádná pomoc
 • Korzet je nejlepší dárek pro každou ženu

K čemu je potřeba Waist Trainer?

Výrobek je vyroben z latexu – hypoalergenního odolného materiálu. Spona korzetu má tři řady háčků, takže při hubnutí si můžete snadno upravit velikost, než kupovat nový model. Charakteristickým rysem tréninkového korzetu je absence ocelového rámu a dalších traumatických částí. Nebrání pohybu, nezpůsobuje nepohodlí při nošení.

Uvnitř Waist Trainer je 9 výztužných žeber. Podšívka korzetu je vyrobena z bavlny, díky čemuž se produkt pohodlně nosí – přírodní materiál absorbuje vlhkost.

Na rozdíl od běžných korzetů Waist Trainer nestlačuje vnitřní orgány, což znamená, že je bezpečný pro zdraví. Můžete si vybrat Waist Trainer v různých případech:

 • Pro vytvoření krásného pasu v procesu hubnutí
 • Pro návrat do formy po porodu – přípravek pomůže stáhnout bříško
 • Pro spalování tuku na břiše, stehnech při tréninku
 • Pro korekci držení těla
 • K odstranění bolestí zad při fyzické námaze

Aplikace Waist Trainer ke snížení pasu

Velikost tréninkového latexového korzetu je nutné volit přísně podle výšky a s pevně měřeným pasem. Korzet můžete nosit v jakékoli situaci – doma, na trénink, do práce nebo do studia. V případě potřeby můžete pod spodní částí nosit tenké tričko nebo si obléct oblečení.

Pro dosažení nejlepších výsledků noste každý den latexový pás. Musíte začít s několika hodinami a poté prodloužit provozní dobu. Výrobek lze nosit ne déle než 9 hodin v řadě.

Jak funguje korzet – Waist Trainer?

Zeštíhlující korzet Waist Trainer je doplňkový doplněk určený ke snížení tělesného tuku, zpevnění svalů a dodání krásného tvaru těla. Waist Trainer nemá žádné vedlejší účinky.

 • Stimulace svalů, zvýšení jejich tonusu
 • Příznivý účinek na pokožku, zlepšení její struktury
 • Snížení tělesného tuku v problémových partiích
 • Redukce tělesné hmotnosti a objem
 • Zlepšení prokrvení a metabolismu
 • Obnovení funkce střev, normalizace trávení
 • Snížení bolesti zad (například s osteochondrózou, ischias)
 • Příjemný masážní zážitek

Stačí si nasadit zeštíhlující pás Waist Trainer a nastavit kompresi, která vám bude nejpohodlnější, s ohledem na individuální vlastnosti postavy.

Pás-korzet Waist Trainer lze nosit všude, pod oblečením nebo přes něj. Tedy doma při domácích pracích, relaxaci i v práci a zároveň zažít potěšení a pohodlí.

Čeho lze ve výsledku dosáhnout?

Poté, co začnete pravidelně nosit zeštíhlující korzet Waist Trainer, bude to mít pozitivní vliv na objem vašeho pasu. Břišní svaly se stanou pružnějšími a přebytečné tukové zásoby zmizí.

Také korekční pás Waist Trainer poskytne dobrou oporu zádovým svalům a tím výrazně zlepší držení těla. Vaše postava bude zkrátka vypadat skvěle.

Pomocí tohoto korzetu se objem pasu postupně snižuje. Dlouhodobé používání korzetu spolu se sportem a správnou zdravou stravou může trvale odstranit přebytečné centimetry z vašeho pasu.

Korzet je vyroben z unikátního latexového materiálu, který “útočí” na přebytečný tělesný tuk a další nedokonalosti postavy v zóně svého působení.

Korzet vám okamžitě zajistí dokonalé držení těla, které si udržíte, dokud ho nesundáte.

Díky termogenezi uvnitř vašeho těla a zvýšenému pocení se z postižené oblasti vyplaví toxiny a přebytečné tukové zásoby.

V prvních několika týdnech používání korzetu byste to neměli přehánět – začněte s 2-4 hodinami denně. Postupně přidávejte jednu až dvě hodiny nošení, až budete moci korzet nosit celý den. Noste korzet, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku!

2600 Kč

1300 Kč