Český přípravek XG-55 je určen pro rychlý a efektivní rozvoj svalové hmoty a k sexuální stimulaci; je k dispozici ve formě doplňku stravy. Užívá se vnitřně. Je dobrý pro sportovce i pro ty, kteří chtějí mít krásné a dokonalé tělo a život plný šťastných a fascinujících okamžiků. Vyrobený z těch nejlepších přírodních surovin předními vědci. Prošel mnoha klinickými studiemi a má certifikát kvality ČR. Lidé, kteří si objednali XG-55, ponejvíce zanechávají pozitivní recenze.

XG-55 vlastnosti:

 1. Rozvojsvalové hmotybeztuku, výživaarůstsvalů;
 2. Spalování přebytečnéhotukuvpodkožní tkáni;
 3. Boj s únavou a depresivní náladou;
 4. Zvýšení energie a vytrvalosti;
 5. Stimulace vitality a sexuální energie;
 6. Zvýšení testosteronu;
 7. Zlepšení celkového zdraví a podpora zdraví.

S pomocí XG-55 si budou všichni moci budovat svalovou hmotu bez větší námahy a dlouhodobé odborné přípravy díky zvýšení hladiny testosteronu. Vzhledem k rychlému spalování tuku v těle se proces metabolismu urychluje, což výrazně zlepšuje práci všech orgánů a systémů; člověk ztrácí nadváhu a svaly výrazně rostou při posilování. Můžete posilovat i po užití XG-55, bez ohledu na jakékoliv fyzické aktivity. Tělo se obnoví rychle a snadno; získá extra energii. Nálada bude lepší a celkový zdravotní stav sportovce bude prostě perfektní díky aktivnímu účinku složek léku. Produkt je zcela přirozený, bezpečný a co je nejdůležitější – jeho účinnost byla prokázána.

XG-55: síla “atomové bomby”

V uplynulých letech jste se mohli dívat s překvapením a jistou závistí na nádherné transformace takových super-úspěšných lidí jako jsou Chris Pratt, Christian Bale, Ryan Reynolds, Alexander Skarsgard, atd. Během několika měsíců se jim podařilo, aby se stali úplně někým jiným a jediné tajemství této magické proměny je právě tento XG-55 doplněk, který pravidelně užívali. XG-55 byl jedním z hlavních tajemství Hollywoodu v posledních letech, díky čemuž se mnoho mužů stalo úspěšnými a oblíbenými. Při pohledu na ně se všem ženám tají dech z krásných těl mužů, jejich sebevědomí a nekonečnému kouzlu.6457887

Ale teď je tajemství odhaleno. Nikdo nedokázal odhadnout, co to bylo, a když se to dostalo na veřejnost, mělo to účinek „atomové bomby“: takové super schopnsti se skrývají v jednoduchém biologickém přípravku. XG-55 Česko je nyní k dispozici pro každého.

XG-55 účinnost

Skvělá účinnost doplňku je zaručena vzhledem ke složkám na bázi rostlin vybraných v přísném souladu pro podporu zdraví, zvýšení svalové hmoty a zlepšení lidského zdraví.

Přísada obsahuje:

 • Kotvičník zemní – výživa a zvyšování syntézy luteinizačního hormonu, který zvyšuje syntézu testosteronu; nárůst svalové hmoty, zvýšení sexuální aktivity, takže je mužské tělo krásnější.
 • Extrakt z damiány – dobře známé afrodiziakum pro muže i ženy. Zvyšuje hladinu energie a fyzické schopnosti, zvyšuje potenci, zbavuje depresivní nálady, nespavosti a nervozity. Damiána byla široce používána od starověku. Dokonce i v době starých Mayů a Aztéků to bylo oblíbené tonikum na zlepšení sexuálního a celkového zdraví.
 • Extrakt z pískavice – rostlina obsahuje velké množství saponinů, které zvyšují hladinu testosteronu a má velký vliv na sexuální aktivitu a zdraví mužů obecně. Studie také ukázala, že extrakt významně zvyšuje možnost růstu svalové hmoty, a to zejména na hrudi a nohou. A výsledek je 2 krát vyšší než po použití jakéhokoliv jiného speciálního produktu. Účinku je dosaženo přibližně po 2 měsících užívání XG-55.
 • Extrakt rozchodnice- rostlina je dobře známá a populární díky adaptivním možnostem pro lidské tělo. To je důvod, proč byla rozchodnice široce používána po mnoho staletí obyvateli východní Evropy k posílení imunitního systému a pro adaptaci těla na jakoukoli negativní změnu klimatu. Proto je rozchodnice ceněna jako rostlina na posílení zdraví a obnovení síly, energie, možností lidského těla rychle se zotavit po dlouhém tvrdém tréninku. Má pozitivní vliv na funkci mozku, zvýšení sexuální aktivity.
 • Vitamín B6 – je nezbytný pro řadu tělesných funkcí, včetně sexuální aktivity. Stimuluje receptory androgenu prostřednictvím kterých se zvyšuje hladina testosteronu.

Užití XG-55325566

XG-55 Česko aktivní doplněk funguje v komplexu, který ovlivňuje všechny tělesné funkce. Jeho pravidelná konzumace zvyšuje významně energii a dodává sílu, pomáhá pro posílení sexuality, imunity, fyzických schopností, stimuluje růst svalové hmoty, zlepšuje náladu.

Užívejte každý den po jídle 1 odměrku po dobu 3-4 měsíců. Chcete-li zlepšit vlastnosti, můžete užívat 2 krát denně. Po 3-4 měsících si dejte pauzu a pak můžete opakovat kúru.

Na rozdíl od jiných přípravků je XG-55 účinnější a jeho účinek trvá déle. Kvalitu nelze srovnávat s jinými typy biologických přísad.

Důležité: lék není hormonální látka. Jen pomáhá při zvyšování sexuální aktivity, zvyšuje anabolické procesy v těle, zlepšuje výkon tréninku. Všechny funkce jsou zvýšené 4krát podle popisu výrobce.