Podívejte se, jak jsem se mi podařilo výrazně zvětšit si penis za necelých 15 minut bez “zázračných” krémů. Xtrazex pro mužskou moc – jak pouzivat, zkušenosti, vedlejsi ucinky

xtrazex pro mužskou moc

Jako svobodný mládenec jsem žil svůj život naplno až do chvíle, kdy jsem se s ní setkal. Kouzelné oči, nádherná postava – ideální. Pomyslel jsem si, že s takovou dívkou si nemohu dovolit být průměrný Vizuálně jsem byl ve skvělé formě, ale já jsem chtěl, aby se jí první noc na dlouhou dobou vytesanou do paměti. Ten večer jsem použil pilulku na zvětšení penisu… výsledky byly naprosto neurčité.

Abych byl upřímný, nikdy jsem nevěřil na výrobky pro zvýšení libida nebo zvětšení penisu atd. Nejdivnější věc, kterou jsem našel, je vakuová pumpa, nevím, jak to lidé mohou vůbec používat. Takže když jsem se rozhodl použít lék na zvětšení svého penisu, vsadil jsem na potravinový doplněk. Myslel jsem, že je to bezpečnější a rozumnější řešení. A opravdu, pilulka zlepšila krevní oběh v mém prnisu, díky kterému jsem získal dalších 5 cm …! Můj penis byl tvrdý a velký, ale abych to vzal všechno postupně.

Mé komplexy zmizely za necelých 15 minut.

Vždycky jsem měl komplex, ačkoli můj penis nepatřil mezi nejmenší, nebyl jsem úplně spokojen s tím, co zvládal. Fungoval dobře, dívky si nikdy nestěžovaly, ale viděl jsem v něm větší potenciál. Snil jsem o dlouhotrvajícím sexu. Hledal jsem ideální produkt pro zvýšení sexuálních možností. Našel jsem pilulku Xtrazex. Při čtení popisu jsem zjistil, že produkt je 100% bezpečný a nevyvolává žádné vedlejší účinky, podráždění nebo vyrážku – to je velmi důležité. Abych se neztrapnil, rozhodl jsem se zkusit pilulku “při ruční činnosti”. Byl jsem docela skeptický, protože moc nevěřím v rychlé a velkolepé výsledky, ale rozhodl jsem se dát tomuto produktu šanci. Chtěla jsem si být 100% jistý výsledkem, proto jsem si změřil délku penisu během erekce, před a po podání pilulky. Výsledky byly úžasné! O 5 cm více, jak to je možné?

Fantastická stimulace a třikrát intenzivnější pocity

Konečně přišel čas, kdy jsem mohl konečně vyzkoušet možnosti pilulky v reálném světě. Musím přiznat, že jsem byl nervózní, opravdu jsem chtěl zapůsobit na Martu. Chtěla jsem, aby byla první noc se mnou úplně odlišná od všech, které zažila předtím. Protože jsem už znal možnosti přípravku Xtrazex, vzal jsem si pilulku 15 minut před sexem, což způsobilo, že jsem byl připraven k akci během předehry. Spokojenost Marty byla doslova viditelná, věděla jsem, že jsem na ni hluboce zapůsobil, teď už to musím udržet až do konce… ale konec nebyl v dohledu. Celou noc jsme se milovali, s malými přestávkami na spaní, nikdy jsem nezažil takový sexuální maraton jako ten den. Marta se rozvášnila a její hlasité vzdechy se rozléhaly po celém domě. Řekla mi, že je to poprvé v jejím životě, kdy zažívá vícenásobný orgasmus. Cítil jsem, že jsem splnil svůj cíl, a to nejen proto, že dívka mého srdce byla spokojená, ale proto, že jsem sám zažil nejlepší sex v mém životě. Moje připravenost na pohlavní styk byla okamžitá.

Velikost, o které sní jen málo lidí

Nebudu lhát, vím, že úspěch té noci byl hlavně kvůli Xtrazexu. Marta je krásná a neuvěřitelně smyslná žena a byla jsem si jistá, že bych neměl žádný problém s erekcí, přesto vím, že ta noc by nebyla tak dokonalá. Pilulka způsobila, že můj penis byl tvrdý jako skála a sex byl ještě příjemnější. Dnes mohu říci, že bez Xtrazexu si nedokážu představit intimní vztahy. Zaprvé, protože vím, jak by byla moje partnerka zklamaná, kdyby viděla můj penis a ten by nebyl tak velký jako v okamžiku, kdy jsme poprvé milovali. Za druhé, protože díky této přípravě získávám třikrát větší potěšení, tak proč to vzdát? Zatím jsem Martě neoznámil mé tajemství, myslím, že to bude i nadále moje sladká enigma, nakonec nejdůležitější je výsledek, ne? A Xtrazex zajistil:

  • vyšší libido i sebevědomí
  • třikrát silnější erekci
  • připravenost pro více sexuálních styků, jeden po druhém
  • že můžu 100% ovládat erekci a ejakulaci

Konsolidované účinky a rychlá regenerace mé mužnosti

Další výhodou (ještě jedna?) je, že nepotřebujete lubrikant, protože penis je ideálně hydratován a připraven k akci. 😉 a můžete se věnovat všem typům hrátek, jak si přejete, se všemi druhy hraček. Dále, po každém použití pilulky je výsledok konsolidován, díky němuž ji nemusíte užívat pokaždé, když máte sex. Obecně lze říci, že jsem zřídka byl tak spokojený s nákupem produktu. Dnes, když přemýšlím o svých sexuálních úspěších, cítím se trochu hloupě, protože teprve nyní vím, čeho jsem schopen. Díky Xtrazexu jsem se stal milencem, jakým jsem se chtěl stát, ale byla jsem jediný, kdo měl to štěstí. 😉 Takže pokud si myslíte, že vaše sexuální dovednosti jsou dostatečné a velikost penisu je uspokojivá, řeknu vám jednu věc – může to být vždy lepší, vyzkoušejte tyto pilulky a uvidíte sami.

Kde koupit Xtrazex, cena, prodej

Xtrazex pro potencí – diskuze, recenze

Viky

Měla jsem chlapíka, který měl asi 12 cm ve ztopořeném stavu, nikdy jsem s ním neměla orgasmus. Co víc k tomu říct?

Pavel

Používal to někdo? Za měsíc mi vyrostl o 3 cm, nevím, jestli je to normální.

Dan

Normální? Vše závisí na vaší predispozici, počáteční velikosti apod. Ale vzhledem k tomu, že každý měsíc “vyroste” asi 3 cm, podle mého názoru je to senzační a nevím, o co víc si přát…

Vali

Používám to po dobu tří týdnů a mám 3 cm navíc.

Saša

První měsícvyrostl o 2 cm, ale po třech úplných měsících je o téměř 7 cm delší, proto doporučuji hodnotit výsledky až po skončení celé kúry!

Eliška

Je pravda, že bohužel malý penis, dokonce i s největší vůlí a nejlepšími dovednostmi milence, neposkytuje úplnou spokojenost… o tom vím docela hodně

Standa

Dají se tyto tablety Xtrazex koupit v lékárně nebo v obchodě v Ostravě? Prosím, v týdnu mám velmi důležitou schůzku, nemohu čekat na zásilku, rád bych si to koupil v obchodě – ví někdo kde?

Zdeněk

Hlavně klid… balíček přijde za dva dny, jaký je problém? V lékárně se koupit nedá, přečtěte si článek pozorněji.

Ota76

Stando, já bych tomu fakt nevěřil jsem si jistý, že je to další podvod : D

Zdeněk

Hele tohle je blog… Opravdu si myslíte, že bych si dovolil napsat takový komentář jen pro zábavu ??? Ovládejte se.

Irena

můj manžel a rádi experimentujeme v této oblasti a už jsme zkusili mnoho produktů pro silnější erekci, delší penis atd. Je pravda, že někdy jsme měli dobré výsledky a úplně jiné pocity, hlubší a intenzivnější mmmmm: D tohle jsme si objednali včera, dám vám vědět, jestli to funguje 🙂

Karel

Mám mikro penis (asi 10 cm při erekci: /), vždycky jsem měl komplex, pokud jde o velikost, ale po sexu se ženou, která uznala, že “toho moc necítí”, se moje komplexy zvýšily o 1000%… pokud mi ani tato pilulka nepomůže, myslím, že není pomoci

Lev

Nezáleží mi na délce spíš na tloušťce – kolik dalších centimetrů v obvodu můžu očekávat?

Kristián

v mém případě jsem ho po 2 měsících měl o více než 3 cm silnější, teď začínám třetí balení, může se mi ještě trochu zvětšit.

Laura

A je to! nezapomeňte, pánové, že ani 20 cm penis neposkytne orgasmus, pokud má tloušťku jako pastelka… Hlavně aby byl silný 😀 A myslím, že většina žen si myslí totéž, i když to neříkají nahlas;]

Roman

naštěstí nemusím nic zvětšovat, ale kdybych měl problém, upřednostňoval bych pilulku před krémem nebo těmi natahovátky, které táhnou penis dolů, atd….to si pamatujte

Luboš

Ahoj! Pomáhá tato pilulka také s potencí? Chtěl bych mít několik dalších cm, ale také mě zajímá posílení erekce a přemýšlím, jestli budu muset kupovat ještě další lék na zlepšení potence. Díky předem za vaše odpovědi.

Marty

v mém případě se sexuální výkonnost značně zlepšila. Teď vydržím déle a obecně jsem připraven k akci, kdykoliv se mi chce : D v mém případě to také mělo velký účinek na silný orgasmus, ale to může být individuální;)

David

Žádná žena nechce mít v posteli měkkého červíčka, muž musí být mužem s dobrým nádobíčkem, nezapomeňte na to gentlemani

Marek

Teď jsem si objednal, nemohu počkat, až dorazí 😉