Kouření je jedním z nejčastějších a nejodpornějších zlozvyků na světě. Zdá se, že počet kuřáků stále přibývá. Lidem, kteří chtějí přestat kouřit, se to často nedaří kvůli psychologické závislosti. Zařízení Zerosmoke poháněné nanotechnologií, vám může pomoci překonat psychologické bariéry a umožnit vám přestat kouřit. Je to chytré zařízení, které vypadá jako stylový šperk, který se připojí na ucho. V zásadě jde o malou věc, která masíruje biologicky aktivní body.

Pokud jste někdy slyšeli o akupunktuře, nebo jste ji dokonce sami využili a přesvědčili se o její účinnosti, nebude pro vás problém porozumět tomu, jak Zerosmoke funguje. Zerosmoke ovlivňuje určité body, které „spouští“ požadované zóny v mozku.

314326547677

Ucho jako replika těla

Tento objev na poli alternativní medicíny učinil francouzský vědět Paul Nogier. Tento vědec přivedl pozornost k tomu, že se tvar ucha podobá tvaru lidského embrya. Prokázal, že tato podoba není náhodná. Ucho je odrazem celého těla a každý bod na uchu odpovídá některému z tělesných orgánů. Když budete stimulovat určitý bod na ušním boltci, budete moci léčit orgán, který tomuto bodu odpovídá.

Tato metoda se nazývá aurikuloterapie. Zahrnuje stimulaci biologicky aktivních bodů pomocí:

 • Masáže bodů;
 • Akupunktury;
 • Elektrické stimulace;
 • Kauterizace;
 • Magnetického pole.

Paul Nogier učinil svůj objev již před 60 lety. Inovativní verze Zerosmoke byla založena na jeho objevu. Zerosmoke si již získal uznání v mnoha zemích světa, včetně České republiky.

Závislost je v mozku

Zařízení Zerosmoke je vyrobeno velmi jednoduše. Obsahuje dva malé bio magnety, které jsou pokryty 24-karátovým žlutým nebo bílým zlatem. Magnety se připojí na speciální místo na ušním boltci a vysílají signály do mozku. Tyto signály blokují závislost na kouření. Pro
připojení magnetů není nutné uši propichovat. Magnety se vám na uchu udrží díky vzájemné přitažlivosti.zerosmoke czech republic

Používání Zerosmoke:

 • Nemůže způsobit žádné zranění;
 • Nezpůsobuje alergii;
 • Nezpůsobuje macerace (zjemnění a otoky kůže);
 • Nezpůsobuje podráždění.

Vrstva zlata chrání před výše uvedenými reakcemi a kromě toho zlepšuje vodivost magnetů.

Zajímavosti o použití Zerosmoke

Výrobce nabízí různé varianty tohoto produktu. Můžete si koupit Zerosmoke se žlutým zlatem, s bílým zlatem, nebo s oběma druhy zlata. Kromě toho můžete mít stejně velké, nebo různě velké magnety. Jde z velké části spíše o estetiku. Účinnost produktu zůstává stále stejná.

Očekávané výsledky:

 • Vaše tělo bude potřebovat méně nikotinu;
 • Cigarety už vám nebudou přinášet takové uspokojení;
 • Chuťové receptory se vám zablokují.

Návod k použití popisuje správné umístění magnetů na obou stranách ušního boltce. Doporučujeme nosit magnety 2-4 hodiny denně, ideálně během odpočinku. Je dobré si nošení magnetů rozdělit na dvě fáze denně, jednu ráno a jednu večer. Není nutné okamžitě přestat kouřit. Můžete postupně snižovat množství cigaret, které každý den vykouříte a kouřit tak, jak jste zvyklí. Důležité je to, jak se budete cítit. Na konci prvního týdne budete muset přestat kouřit. Očekává se, že po čtyřech týdnech se tohoto zlozvyku zbavíte úplně. Když se vám to nepodaří, měli byste přestat magnety chvíli používat a vrátit se k nim za několik dní.

Pravda o Zerosmoke

Před zakoupením tohoto terapeutického zařízení byste si měli uvědomit, že má své kontraindikace. Nesmíte ho používat, pokud máte v těle jakákoli elektronická lékařská zařízení a nedoporučuje se ani těhotným ženám.

63464576677

Měli byste si uvědomit, že Zerosmoke vás nedokáže zázračně zbavit vašeho zlozvyku. Může jen pomoci lidem, kteří chtějí skutečně přestat kouřit. Stejně jako v případě jiných metod tato terapie vyžaduje vaše aktivní zapojení. Výrobce tvrdí, že jsou magnety účinné, protože řeší fyziologické problémy, ale nejsou schopny vypořádat se se závislostí kuřáka. Prvním krokem před zakoupením tohoto zařízení tedy bude rozhodnout se, že skutečně chcete přestat kouřit. Dobrých výsledků dosáhnou většinou ti, kteří opravdu chtějí přestat a vědí, co je třeba udělat. Mnoho komentářů od lidí, kteří Zerosmoke vyzkoušeli, platnost tohoto konceptu potvrzuje.