• Upravuje poškození a vyplňuje mikroskopické struktury na povrchu skloviny.
  • Účinně odstraňuje povlak a zabraňuje tvorbě kazu.
  • Vrací zubům přirozenou bělost, hladkost a lesk.

Výživa pro vaše zuby na mikro úrovni. Bělící pasta Denta Seal recenze, aplikacedenta seal cena

Sněhobílé a zdravé zuby jsou ozdobou každého člověka. Dejte zubům zdraví a krásu společně s jedinečnou remineralizující zubní pastou Denta Seal s nanočásticemi tekuté skloviny.

Tajná složka pasty je látka, která se podobá hlavní složce krystalové mřížky skloviny – Hydroxyapatit® (nano-Mhap®). Účinek pasty začíná v okamžiku, kdy dojde k styku s povrchem zubů a slinami během pěnění. Své maximální účinnosti však dosahuje 1 minutu po zahájení čištění zubů.

Výhody Denta Seal. Zubní pasta Denta Seal – zkusenosti, cena

Ochrana proti kazu

Když je smalt našich zubů naplněný minerály, kaz se prostě nemůže vyvíjet

Jako plomba

Účinná látka proniká do trhlin a zaplní je, zatímco je aktivován proces krystalizace

Bělení

Nanočástice bělí zuby, stávají se součástí skloviny a zajišťují ochranu před žloutnutím

denta seal recenzeHydroxyapatit jedinečná součást. Denta Seal aplikace, kde koupit

Látka, která se může integrovat do zubní skloviny a opravit mikrotrhlinky, se nazývá Hydroxyapatite® – skládá se z ní sama sklovina a získává se z mušlí.

Sklovina našich zubů se skládá z krystalů hydroxyapatitu. Když tyto krystaly nestačí, objevují se takové procesy, jako je kaz, zvýšená citlivost zubů, vyvíjení ohnisek demineralizace. Denta Seal Jedná se o nanočástice hydroxyapatitu, tj. prostě tekutá sklovina.

Díky přirozené kompatibilitě se zubní sklovinou a extrémně malou nanokapacitou nanočástice snadno pronikají hluboko do skloviny, jsou pevně zakotveny v krystalické mřížce a posilují poškozené a oslabené oblasti.

 • Neobsahuje fluor
 • Bez vedlejších účinků
 • Nemá žádné kontraindikace

Recenze lidí, kteří už mají zdravé a bílé zuby. Denta Seal recenze, zkusenosti

denta seal zkusenostiJsem kuřák se zkušenostmi. Po dobu 15 let kouření se zuby změnily na něco hnusného. Zežloutly, popraskaly a měl jsem zkažený skoro každý zub. Bál jsem se zubních lékařů už od dětství, takže jsem je skoro nenavštěvoval. Pak jsem tam jednou šel a skoro jsem se nedoplatil za ošetření. Začal jsem hledat alternativní možnosti léčby, protože máme přece 21. století! A našel jsem. Pasta Denta Seal mi za 2,5 týdne užívání, “opravila” všechny díry v zubech, praskliny zmizely, zuby se vybělili, takhle bílé jsem je neměl ani jako dítě. Opět se cítím jako muž! Děkuji za tento inteligentní výrobek!

Karel, 45 let


denta seal diskuzePastu mi doporučila kamarádka, je zubařka a prozradila mi, že teď je nejnovější vývoj, pasta Denta Seal, která utěsňuje zuby, bojuje s kazem a dokonale vybělí zuby doma. Zubní lékaři samozřejmě nemají prospěch ze sdílení těchto informací se zákazníky, je to jejich chléb, je pro ně mnohem výhodnější, aby vás “uzdravili”. Pro naši rodinu milovníků sladkého se Denta Seal stala skutečnou záchranou zubů a rodinného rozpočtu! Neztrácejte to u zubních lékařů, je to mnohem jednodušší.

Lenka, 28 let


denta seal diskuzeBohužel, mám špatnou dědičnost. Po dlouhou dobu trpěla četnými prasklinami a kazy na zubech. Zuby se doslova rozpadaly. Dal jsem zubním lékařům spoustu peněz, už jsem byla zoufalá a nedoufala, že by to někdy skončilo. Přítel mi přivezl zázračnou pastu z USA Denta Seal. Nejdříve jsem tomu nevěřila, ale rozhodla jsem se to zkusit. Řeknu to tak,hle zapomněla jsem, co jsou to nové plomby! Zuby se zpevnily, byl tam malý kaz a je pryč! A je tu pěkný bonus – zuby vypadají mnohem bělejší. Jsem ráda!

Maria, 30 let


Představte si, jak se váš život změní, když znovu získáte své sněhobílé a zdravé zuby! Kde koupit bělící pasta Denta Seal

 • Sami budete chtít komunikovat s ostatními
 • Lidé přestanou řešit, že si určitě nečistíte zuby
 • Můžete si najít dobrou práci
 • Budete atraktivní pro opačné pohlaví
 • Konečně získáte sebevědomí
 • Přestanete vyhazovat peníze
 • Oslníte svým hollywoodským úsměvem!

Znalecký posudek: bělící pasta Denta Seal recenze

kde koupit denta seal Jemné obnovení a bělení zubů bez poškození skloviny

Zvýšená citlivost zubů, vzhled mikrotrhlin na povrchu zubu, zbarvení skloviny, rozvoj kazu – se všemi těmito problémy přichází většina mých pacientů. Pro zpevnění skloviny a bělosti zubů doporučuji zubní pastu Denta Seal.

Díky své jedinečné kompozici s nanočásticemi hydroxyapatitu pečlivě vyrovnává mikrokazy a vyplňuje mikrotrhlinky na povrchu skloviny, účinně odstraňuje povlak a zabraňuje tvorbě kazu. “Tekutá sklovina” odstraňuje skvrny od kávy, čaje, cigaret a také absorbuje bakterie a neutralizuje špatný dech.

Pravidelně si pastou čistěte zuby, nejlépe po každém jídle, ale nejméně dvakrát denně za 2-3 minuty.

Marcela Novinská, stomatoložka

$ 4 000 000 se investovalo do vytvoření Denta Seal. Kde koupit Denta Seal, cena denta seal cena

4 roky výzkumu

Koncept zubní pasty byl vytvořen během čtyř let výzkumu zahrnujícího nezávislé farmaceutické laboratoře v Japonsku a Kanadě

2 roky na vývoj složení

Za více než 2 roky byla na základě studií nezávislých laboratoří vytvořeno ideální složení

100% účinnost

Tekutá sklovina v zubní pastě je velmi časově náročná a drahá technologie, ale umožňuje 100% garantovat účinnost zubní pasty Denta Seal

80%  složek je z dovozu

Do pasty Denta Seal se dováží 80% složek, protože nejsou vyráběny v České republice

EC standard kvality

Pro výrobu Denta Seal byla vytvořena laboratoř, která splňuje normy EC pro řízení jakosti

Jak objednat? Denta Seal cena, kde koupit

 1. Vyplňte formulář pro konzultaci a objednávejte Denta Seal
 2. Provozovatel vás požádá o podrobnosti a objednávku dodáme
 3. Po uplynutí 1 až 10 dní obdržíte balíček a zaplatíte jej po převzetí

 

Běžná cena:

1780 Kč

Akční cena

890 Kč